2726
عنوان

کنکوریای 99، نتایج کنکور سراسری......😶

3416 بازدید | 142 پست

امیدوارم موفق بشین و رشته ای که دوس دارین قبول بشین

چیکار کردین؟ قبول شدین؟ چی قبول شدین؟

من مردود شدم😞

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
@ژیناگلمن   دانشگاه میری ژینا؟

چطور

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چه رشته ای بودی؟

تجربی بودم

من رشته های فیزیوتراپی و مامایی و گفتاردرمانی و پرتوشناسی رو زده بودم شهرای مختلف

رتبه ام 25000 بود خیلی خوش خیالم

از اول معلوم بود با این رتبه😅

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
2706