2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم دیشب خواب دیدم گوشت گوسفند تیکه تیکه میکردم تعبیرشم نمیدونم

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...

من خواب دیده بودم مراسم ازدواجم با یه پسرست که میشناسمش و لباس عروس تنم بود.حالا من اصلا به این پسره فکر نمیکردم و نمیکنم،برام کاملا خنثی ست 

مراسم خیلی جو سنگینی داشت و من بشدت از ازدواج ناراضی بودم.اجباری بود 

نمیدونم تعبیر عروسی تو خواب چیه

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

من از یکی بدم میاد ، چندشب پیش خواب دیدم جشن و مراسم عقد من با اونه ، دوستام هستن خانوادم مامانم ،چ جشنی ام بود تو خواب انقددددددد گریه کردم پاشدم کل صورتم ورم کرده بود😐🖐️

الان کابوسم این شده واقعا نکنه من قسمت اونم 

صدقه دادم اونروز

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
من از یکی بدم میاد ، چندشب پیش خواب دیدم جشن و مراسم عقد من با اونه ، دوستام هستن خانوادم مامانم ،چ ...

بعد تو خواب منو عقد کرد پیشونیمو بوسید🤮🤧🤕

بعد اونم خونه مادربزرگم بودیم انگار😐🖐️

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
من از یکی بدم میاد ، چندشب پیش خواب دیدم جشن و مراسم عقد من با اونه ، دوستام هستن خانوادم مامانم ،چ ...

نه بابا

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
نه بابا

اره