2733
2734
عنوان

قد بلند

| مشاهده متن کامل بحث + 2354 بازدید | 211 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم قدت خیلی هم خوبه من قدم ۱۸۶ ولی بازم تو بقلیم میدونی چرا چون شوهرم ۱۹۸ پس در همه حال میشه تو بقل ...

وای خوشبحالت من آرزو دارم قدم خیلیییییی بلند باشه ولی ۱۷۱ ام 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭۱۸ سالمه به نظرت چیکار کنم بلند تر شم 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2742
آره قبول دارم کلا قد بلند معیار زیباییه ولی ایرانیا نمیفهمم چرا انقدر از بقیع کشور ها عقب افتادن ا ...

بابا تو حساسی بخدا همه پسرا که نه ولی ۹۰درصدشون قد بلند میدوست 

میدونی من تو این سن چنتا خاستگار دارم؟خاستگار قد کوتاهم داشتم تازه😂😂🤦🏻‍♀️

ترانه علیدوستی برات جذاب تره یا الناز حبیبی؟

مریم مومنی یا ریحانه پارسا پریناز ایزدیار اینا همش قدشون بلنده 

من یه دختر عمو دارم قدش ۱۵۳هست بعد جلو روی من هی میگه وایییی چقدر قدت بده خجالت نمیکشی بیرون میری تو چشمی قد کوتا خوبه پسرا کوتا دوست دارن 

یه بار دفتر چه خاطراتش افتاد دستم دیدم کل صفحاتش از خدا خواسته قدش مثل قد من باشه😂😂😂🤦🏻‍♀️اینایی که این طوری میگن حسودن ولش کن

اوم ولی بهم میگن دراز😂😂😂مث ریحانه پارساپارسام اولش دوست نداشتم ولی الان دارم

عالییییییه که کاش من هم قدت بودم 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2738
وای جدی میگی؟؟؟ وزنت چنده؟

۸۲ عزیزم و به خودم افتخار میکنم 

یه تیکر همینجا خوندم نوشته بود شمایی که به ما میگی نردبون چطوری سه پایه؟😁 

جهان از نظر ما زیباتره چون از بالا داریم بهش نگاه میکنیم اگر حرفم اشتباه پس چرا مردم میرن بام شهر تا شهرو از بالا ببینن😂

_تو مثل ماه می مونی، اولین بار انعکاس نور مهربونی خدا رو من توی قلب سفیدِ نقره ای درخشان تو دیدم! 😍M❤
بابا تو حساسی بخدا همه پسرا که نه ولی ۹۰درصدشون قد بلند میدوست  میدونی من تو این سن چنتا خاستگ ...

😂😂😂😂😂😂😂

پسرا بیشترشون قد کوتاه و تو بغلین😑😐

معنولا هم قد کوتاه میپسندن

وای خوشبحالت من آرزو دارم قدم خیلیییییی بلند باشه ولی ۱۷۱ ام 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭۱۸ سالمه به نظرت چی ...

منم ۱۸ سالمه گلی به عمرمم نه ورزش کردم نه آمپول زدم خدادادیم 😋

_تو مثل ماه می مونی، اولین بار انعکاس نور مهربونی خدا رو من توی قلب سفیدِ نقره ای درخشان تو دیدم! 😍M❤
2706