2733
2739
عنوان

قد بلند

| مشاهده متن کامل بحث + 2360 بازدید | 211 پست
😂😂😂من ۱۸۰ام  تاحالا از نزدیک کفش پاشنه بلند ندیدم  ول کن بابا برات مهم نباشه این مدلا ...

ماشالله تو خیلی بلندی ولی خب تو ایران ۱۷۰ به بالا خیلی بلند حساب میشه

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قدم ۱۷۳ الان مادرشوهرم بهم گفت دراز منم بهش گفت دراز خودتیو اون عمه تیربرقت دیگه ساکت شد. آخه عمش درازه به قول خودش.

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2731
من قدم ۱۷۳ الان مادرشوهرم بهم گفت دراز منم بهش گفت دراز خودتیو اون عمه تیربرقت دیگه ساکت شد. آخه عمش ...

کاش یکی به من بگه دراز خوشمم میاد 🤣🤣

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
چه ربطی داره مگه فقط کوتاها بغل جامیشن بلندا رو نمیشه بغل کرد؟ ملت دیگه موندن چی بگن

منم سوال شد واسم

پسر اگه قد بلند باشه دختر قد بلندم تو بغلش جا میشه خیلیم خوب

مشکل اینجاس چارتا پسر و دختر قد کوتاه دست به دست هم دادن نابودمون کنن

2740
من اینقد بدم میاااااد

بدت نیاد بیخی از حسودی میگن 

اسی خداروشکر کنننننن اگه قدت ۱۶۰ با این وزن بود میدونی چجوری بودی؟الان مطمعنم هیکلت اوکیه یکم کمتر ک ...

آره مامانمم میگه مثل تانکر آب میشدی😂😑

هیکلمم که قصد دارم برم بدنسازی

173 با کفش و اینا175

گلم قدت خیلی هم خوبه من قدم ۱۸۶ ولی بازم تو بقلیم میدونی چرا چون شوهرم ۱۹۸ پس در همه حال میشه تو بقلی بود 

در ضمن قد بلند با استایل خوب خیلی هم عالیه من یکی شخصا که از بس دنبالم راه میفتن با سلام و صلوات پام از خونه میزارم بیرون از جوون جوونش تا پیر پیرش پس همه جوره شاد باش 

خدارو واسه نعمتی ک بهت داده شکر کن یکی تا صدتا ندارنش 😍

_تو مثل ماه می مونی، اولین بار انعکاس نور مهربونی خدا رو من توی قلب سفیدِ نقره ای درخشان تو دیدم! 😍M❤
منم سوال شد واسم پسر اگه قد بلند باشه دختر قد بلندم تو بغلش جا میشه خیلیم خوب مشکل اینجاس چارتا پس ...

اصلا ربطی نداره پسر ۱۶۰ ودختر ۱۸۰ هم باشه میشه بغل کرده

مگه یخچال ساید بای سایده تو بغل جانشه😂😂😂😂

2706