2752
2734
عنوان

قد بلند

| مشاهده متن کامل بحث + 2360 بازدید | 211 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

173 با کفش و اینا175

😂😂😂من ۱۸۰ام 

تاحالا از نزدیک کفش پاشنه بلند ندیدم 

ول کن بابا برات مهم نباشه این مدلا چیزی همه قد بلندن 

تو ایران این طوریه 

یه بار یه دکتر که تو خارج زندگی میکرد بهم گفت ماشالله با این قدت بری امریکا میزارن رو سرشون حلوا حلوات میکنن 

من ۱۸سالمه یادمه یه بار ۱۳سالم که بود رفتم دکتر هرچی میگفم من ۱۳سالمه باور نمیکرد منم چقدر گریه کردم سر قدم 

ولی الان شبا قبل خواب حرکات کششی انجام میدم که بلند تر شم 

اخه از یه سنی به بعد قدت کوتاه میشه چند سانتی 

بعدشم تو که متوسطی خیلیی بلند نیستی

2731
نه گلم متوسطی

میفهمم چی میگی ولی ،متوجه نمیشم💔😂😂😪😎 خوشبحالتتتتتتتتتتتتتتت /! (چرا؟؟؟؟؟😲)همیشه میخندی 😃هه شبامم دیدی😏😏😏😏😏😏          نع ) 😶😳(از روزاممممممممم بیشتر میخندم کلا اسکلم) 😂😈😂😬                                                فکر نکن منحصر به فردی نه عزیزم شما الکی متصل به برقی👍😄                                                            ℐ 𝓌𝒾𝓁𝓁 𝓂𝒶𝓀ℯ 𝒶𝓁𝓁 𝓉𝒽ℯ 𝒾𝓂𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯ    ℴ𝒻 𝓂𝓎 𝒽ℯ𝒶𝓇𝓉 𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯمن تمام غیر ممکن های قلبم را ممکن خواهم کرد✨💪💚
آره شماهم اراکید؟

من اراکی نیستم اما اراک زندگی میکنم به نظرم پسراشون قد کوتاهن دختراشون قدشون خوبه البته اگه دقت کرده باشی دختراشون همیشه پاشنه بلند میپوشن .

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
عزیزم زیادی حساس شدی بنظرم اصلا بهش فکر نکن

اگه لاغر شم بدتر شم چی😭😐

دیوونه شدم بس که خودمو قد کردم من اگه یک سانت فقط یک سانت رشد کنم بایید برم دکتر

اصلا نمیشه چه وضعشه

😂😂😂من ۱۸۰ام  تاحالا از نزدیک کفش پاشنه بلند ندیدم  ول کن بابا برات مهم نباشه این مدلا ...

آره قبول دارم کلا قد بلند معیار زیباییه

ولی ایرانیا نمیفهمم چرا انقدر از بقیع کشور ها عقب افتادن

از همه نظر