2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره ب منم همیشه همینو میگه  منم ذوق میکنم*-* 😂

حالا شوهرم به من میگه چشم گوساله ایه من😁البته مامان بزرگم هم همینو بهم میگه

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
قشنگ زیاد میگه بهم ولی اونیکه بهم خیلی چسبیده تا حالا گفته مرسی ک دلیل زندگیمی💙

ب من همیشه میگه تنها دلخوشیو سهم من از زندگی‌‌ای ^-^

هیاهوی بسیار برای هیچ...
2728
عشق ندارم😭😭

توهنوزخیلی کوچیکی گلم ماکه۳۰به بالاییم جوونیمون ترکیدچیبگیم

💫❤به لطف خداتا۱۴۰۰به تمام آرزوم رسیدم،خدایاشکرت❤💫     😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇🧚‍♀️😇

دردت  ب  جونم 

دردت ب قلبم 

دردت تو چشام

همیشه اینا رو زبونشه 😍❤️الهی دورش بگردم خیلی مهربونه😘

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2740
عزیزم 🙁

😔

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
یکی بود عاشقم بود گفت بیام خواستگاری ؟ چون کمی خودخواه بود و شغل خوب نداست گفتم نه . گفت پس مواظب چ ...

خب اگه عاشقت بود انقد زود عقب نمیکشید 🙄

هیاهوی بسیار برای هیچ...
😔

عزیزم چرا ناراحتی؟ 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
عزیزم چرا ناراحتی؟ 

اگ حوصله داری تاپیک اخرم و بخون😔

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2706