2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قشنگ زیاد میگه بهم ولی اونیکه بهم خیلی چسبیده تا حالا گفته مرسی ک دلیل زندگیمی💙

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

تو خدای دوم منی

البته خداشو بلاک کرده😭😭😭

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

یکی بود عاشقم بود گفت بیام خواستگاری ؟ چون کمی خودخواه بود و شغل خوب نداست گفتم نه .

گفت پس مواظب چشای خوشگلت باش  و دیگه همو نبینیم  چون تو نمیفهمی ولی من خیلییی میفهم . 

و گوشی رو قطع کرد. غریبه نبود. پسرخالم بود . 

اااییی روزگار :( 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
تو خدای دوم منی البته خداشو بلاک کرده😭😭😭

😂😂💙

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

تازه هفته اول آشنایی مون بود . بارون میبارید و رعد و برق شدید بود بهم گفت از بعد و برق میترسی بیا بغلم هر وقت پیش من بودی از چیزی نترس فقط محکم بغلم کن. از اون موقع تا الان هر وقت از چیزی بترسم دیکه فرقی نداره تنهام یا کسی دیگ هست زود میپرم بغلش😂🙈 البته الان قهزیم...

2706