2733
2739
عنوان

آغا بیاین تا بگم حس بهتون چیه هم ظاهری هم رفتاری

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 128 پست

من

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
بگوووو

قد متوسط استخون بندی ظریف و موی بلند داری سبزه ای یکم از اون دخترای افتاده ای هستی خخخخ ناراحت نشیا جیگر شوخیع

دخمل صورتی و خشگل سایت  من عاشق زندگی ام  و عاشقانه زندگی می کنم و نمی زارم دیگه هیچکی خرابش کنه  
غمگینی یکم دارای روحیات کودکانه مهربون کم حرف رویا پرداز

هنگ کردم😳

همه رو درست گفتی👌😘

درمورد آینده هم حدست درسته؟

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2706