2737
2739
عنوان

آغا بیاین تا بگم حس بهتون چیه هم ظاهری هم رفتاری

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 128 پست
سنت کمتر از بیسته لوطی هستی داش مشتی شیطون دوس داری یه پسر زر اضافه بزنه دهنشو بلهه خخخ قد کوتاه لاغ ...

۲۲سالمه  تقریبا لوطی نه خیلی😂

شیطون 

ای تقریبا دوسدارم دهنشو😂😂😂ولی اکثر دوستام پسرن😐😐

قدم‌۱۶۵ معمولی ام ن چاق ن لاغر 

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
جدیدا یه مشکلی داری فکرتو مشغول کرده درشت هیکل و رکی

مشکل دارم ولی درشت نیستم تقریبا رکم زیاد نه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شخصیت شیرین و دوست داشتنی داری مهربونی قد و هیکی کشیده یا ظریفی داری پوست سفید موی خرمایی صورت گرد

وای آره 😀😀😀

آفرین. اسمم هم شیرینه 🥰🥰

خیلی خوشحال شدم. ممنون

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728
متین و خانم و سنگین اهل خانواده قد و هیکل متوسط رو به تپل قیافه زیبا و موجه

همش درسته ولی کم کم دارم تپل میشم🤭

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2740