2733
2739
عنوان

شوهرم مجبورم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 47 پست

الان ۱۸ سالمه ولی من در اینده مادرشوهرمو اسمش با جان میزنم که صمیمی نشه بامن 

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا فاز اونایی که میگن بگو باشه کار خودتو بکن نمیفهمم☹اگه قرار باشه طرف تو ازدواج بخاطر ترس از طرف مقابلش نتونه اونجور که دوسداره رفتار کنه اسمش میشه اسیری و اجباری رفتار کردن واقعا عزیزم بشین منطقی صحبت کن باهاش و بگو دوسنداری اونجوری صداش کنی

بعضی از مردا واقعا......😑😑😑😑

2731
منکه نمیتونم کسی که مامانم نیست مامان صدا بزنم  خود همین مامان صدا زدن باعث صمیمیت میشه صمیمی ...

اسمش مامانه خب😂

چی بگیم بهش😂😂😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2738
واقعا فاز اونایی که میگن بگو باشه کار خودتو بکن نمیفهمم☹اگه قرار باشه طرف تو ازدواج بخاطر ترس از طرف ...

آخه اون هم حق داره متفاوت بودن خوب نیس همه مادرجان میگن خوب بهتر بود استارتر هم مثل اونا از اول مادرجان می گفت تازه شوهر اسی خیلی دیر بیدار شده از خواب 🤣 بعد از چند سال داره میگه

بهترین راهه بنظرم

اول ازدواج چندبارگفتم مامان، بعد دیدم اصلا موقع صدازدنش یجوری میشم یعنی نمیتونم مامان بگم،  ن اسمشو صدامیزنم چون برااونا بی احترامیه ن پیره ک بگم حاج خانوم متاسفانه، اخلاقشم خوب نیس ک اون کلمه مامانه ب دلم بشینه، پس تصمیم گرفتم هیچی نگم بهش🤣 توهم تامجبورنشدی صداش نکن،  این چ رسم مضخرفیه اخه، مادرشوهر یک سرسوزن مادرخود ادم نمیشه 😏

بهترین راه حل کمتر صداش بزن یا صداش نزن یا یه بار مامان جان یه بار مامان خالی بهتر از اینکه دلخوری پیش بیات

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه 

سر چه چیزای بی اهمیتی اعصاب همدیگه رو خورد میکنید، چند سالتونه مگه؟! 

منم پدر و مادر شوهرمو مامان بابا صدا نزدم هیچوقت 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2706