2733
2739
عنوان

میخوام ببینم چقد از شوهرشون راضین

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 55 پست
من از وقتی میام نی نی سایت فوبیای ازدواج گرفتم همشون شوهراشون یا خائنن یا سرد و بی احساس واقعا از ...

دقیقا منم‌همین حس رو دارم 

حتی زوج هایی که خوشبخت هستن رو میبینم با خودم میگم‌نکنه این اقاهه مث اون فلان تاپیک  به خانومش خیانت میکنه نکنه خانمه با مادرشوهرش مثل فلان تایپک  سر چیزای بی خود دعوا میکنه😅😅کلا مشکوک شدم😅

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
اخه قراره بفرستنش منطقه جنگی دعا کن نفرستنش از طرفی سال قبل خاک بر سرم رفتم پیش ی فال قهوه و اون گفت ...

نه امیدت به خدا باشه فال قهوه که تقدیر رو ننویسه ان شاءالله خدا برات خیر نوشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم‌همین حس رو دارم  حتی زوج هایی که خوشبخت هستن رو میبینم با خودم میگم‌نکنه این اقاهه م ...

نه بابا از هرچی بترسی بدتره خودت با رفتارت مدیریت باید بکنی و شناخت داشته باشیهمه که مثل هم نیستند

نه امیدت به خدا باشه فال قهوه که تقدیر رو ننویسه ان شاءالله خدا برات خیر نوشته

خدا کنه همیشه باهام باشه من تازه بعد سه سال کم کم دارم عاشقش میشم بره دیوونه میشم جوونیم بخدا همش ۲۳ سالشه من ۱۹ سالمه نمیخام از دستش بدم

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2728
چرا شک داری بهش؟

خيلي طولانيه داستانشش

اما قيل من يه دختري شوهرمو دوست داشته 

و اينكه اپل ايدي شوهرمو داشت انگار هك بود گوشيش شماره منو داشت و گفت شوهرت داره خيانت ميكنه برام عكس فرستاد از چت شوهرم با يه  ،ه ر زه 

منم رفتم گوشيه شوهرمو ديدم و اون چتو ديدم 

شوهرم قسم خورد كه دختره به گوشيش دسترسي داره و اون فرستاده 

و با عكس من داره با هزارتا دختر چت ميكنه

و منو برد مويايل فروشي و اونك گفت اپل ايديتون رو دو تا گوشيه 

حالا ديگه شوهرم گوشيشو عوض كرده اما از خودش جداش نميكنه اصلا منم ازش متنفر شدم راستش و نميدونم درست و غلط چيه 

حق ندارم مشكوك باشم؟!

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
نه بابا از هرچی بترسی بدتره خودت با رفتارت مدیریت باید بکنی و شناخت داشته باشیهمه که مثل هم نیستند

میدونم‌عزیزم ولی  میترسم

خوندن اینجور تاپیک ها باعث میشه دید خوبی یه آینده ام نداشته باشم

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
خيلي طولانيه داشتانش اما قيل من يه دختري شوهرمو دوست داشته  و اينكه اپل ايدي شوهرمو داشت انگا ...

ب خانوادت بگو ، قهر کن بزار ادم بشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
خيلي طولانيه داشتانش اما قيل من يه دختري شوهرمو دوست داشته  و اينكه اپل ايدي شوهرمو داشت انگا ...

نگذار شک زندگیت رو خراب کند باهاش حرف بزن وبگو اگر تو گوشیت چیزی نیست و به خودت مطمئنی چرا گوشیت را قایم می کنی ولی زیاد بهش فشار نیار سعی کن بامحبت جلب خودت بکنی

2740
ب خانوادت بگو ، قهر کن بزار ادم بشه

چيو بگم ٥ماه از اون موصوع گذشته و من هنوز  نميدونم واقعا شوهرم بود يا هك شده بود

و اينكه مطمئن شم قهر نميكنم كه ادم شه

طلاق ميگيرم كه راحت شم

نگذار شک زندگیت رو خراب کند باهاش حرف بزن وبگو اگر تو گوشیت چیزی نیست و به خودت مطمئنی چرا گوشیت را ...

چون ميگه تو همش گوشيمو چك ميكني بدم مياد من حريم خصوصي ندارم حتي با دوستام چت كنم ميري همه چيمو چك ميكني امار پول و بانك و همه چيمو ببيني

چيو بگم ٥ماه از اون موصوع گذشته و من هنوز  نميدونم واقعا شوهرم بود يا هك شده بود و اينكه مطمئن ...

بگو ما حریم خصوصی نباید داشته باشیم بگو اینجودی بهت بی اعتماد میشم اگه باز قبول نکرد قهر کن باهاش بگو تا وقتی چیز مخفی ازم داری اسم منو نیار ، من شوهرم تا یه اس میاد واسش سریع نگاش میکنم اونم میگه ایرانسله ببین😂😂😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
خيلي طولانيه داستانشش اما قيل من يه دختري شوهرمو دوست داشته  و اينكه اپل ايدي شوهرمو داشت انگ ...

من فکر میکنم وقتی تونسته به گوشی شوهرت دسترسی داشته باشه پس میتونسته چت هم کنه خودتو اذیت نکن اگه ادم قابل اعتمادیه پس پاپوش بوده

من فکر میکنم وقتی تونسته به گوشی شوهرت دسترسی داشته باشه پس میتونسته چت هم کنه خودتو اذیت نکن اگه اد ...

دختره اسمش سارا بود به من پيام داد كه شوهرت  لاشيه برو ببين با كيا كه نيست 

هرچي گفتم شما گفت يه دوست كه ميخواد زندگيتو نجات بده 

برام كلي عكس چت فرستاد كه شوهرم عكس خودشو فرستاده و ....

انقدر حالم بد شد ديوونه شدم