2733
2734
عنوان

میخوام ببینم چقد از شوهرشون راضین

1091 بازدید | 55 پست

شوهرتونو دوست دارین یا اجباری دارین زندگی میکنین باهاش

من خودم به خاطر دخترم مجبورم بمونم ولی دیگه دلم با شوهرم نیست خیلی بی احساسه از نظر عاطفی کمبود دارم ولی همه رو نیریزم تو خودم 

شب و روز کارم شده گریه های یواشکی😭😭😭😭

بعد از بچه دارشدنمون اینطوری شده قبلش خیلی خوب بود😔😔😔😔 

تعداد رای : 142
نظرسنجی
اره
120
84%
نه
22
15%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین که هنوز نیومده و تو زندگیم نیست که هی اعصابمو خورد کنه و اذیتم کنه و بم خیانت کنه خیلی ازش راضیم 

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
2738

عاشقشم اونم بی احساسه ولی خب میدونم دوسم داره

کلا ذاتش اینجوریه ک نمیتونه احساساتشو بروز بده ولی همین ک گاهی واقعا برام ی کارایی میکنه ‌نگرانم میشه میفهمم ک اونم دوسم داره

Khodaya shokret ♥️
همین که هنوز نیومده و تو زندگیم نیست که هی اعصابمو خورد کنه و اذیتم کنه و بم خیانت کنه خیلی ازش راضی ...

به این می گن عشق واقعی 😄😄😄😄😄

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

اسی جان اخلاق شما هم عوض شده و ایشون هم داره عذاب میکشد به جای گوشه گیری از هم و زندگی کردن به اجبار سعی کنید مشکل را بفهمید وحل کنید من اگر ببینم داریم از هم دور میشیم سعی میکنم اون خلا رو پر کنم  

خب بهش بگو نیاز دارم ب محبت ، بگو هر زنی ب محبت نیاز داره  ، بگو بهش جایی خوندم نوشته بود ب همسران خود محبت کنید تا کس دیگه بهشون محبت نکنه ، من همیشه ب شوهرم میگم کمبود توجه دارممممم ، با حالت ناز 😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
نه دوسش ندارم چون نميدونم داره خيانت ميكنه يا نه

چرا شک داری بهش؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
2706