2733
2734
عنوان

میخوام ببینم چقد از شوهرشون راضین

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 55 پست

میمیرم براش چند روزه همش فک میکنم قراره ی اتفاقی براش بیافته توروخدا بگین چیکار کنم دارم دیونه میشم ازدست این فکر و خیالا

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

به نام خدا

آی ام سینگل 

خودافظ

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین طور میگم احتیاج به بغل دارم

اره دیگه باید بگی بهشون ، البته شوهر من خداروشکر محبت میکنه بهم البته نامزدیم ولی خب کلا مرد خوبیه خداروشکر 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
2728
والا😅راحتم

من از وقتی میام نی نی سایت فوبیای ازدواج گرفتم

همشون شوهراشون یا خائنن یا سرد و بی احساس

واقعا از ازدواج میترسم

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
میمیرم براش چند روزه همش فک میکنم قراره ی اتفاقی براش بیافته توروخدا بگین چیکار کنم دارم دیونه میشم ...

وا چرا اتفاق های بد رو به خودت جذب میکنی به خبرهای خوب فکر کن اگر هم فکر بدی اومد سراغت توکل کن به خدا و فکرت رو ازش خارج کن

میمیرم براش چند روزه همش فک میکنم قراره ی اتفاقی براش بیافته توروخدا بگین چیکار کنم دارم دیونه میشم ...

وای منم چند روز پیش اونجوری شده بودم انقد گریه کردممممم ، میخاست بره مسافرت ، خداروشکر سلامت برگشت پیشم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
2740

سلام بچه ها ما تابلوفرش چهره ومنظره وایه داریم میتونید باعکس شخصی خودتون یافرزندانتون تابلوفرش هدیه داشته باشید ارزان ترین تابلوفرش هم ۱۰۰ تومان هست ما قیمتامون هم بدون واسطه هست خودمون کارگاه داریم 

پیجمونم    

این هم لینک مستقیم هست میتونید ببینید 

در ۵ سایزمتنوع تابلوفرش داریم به سراسرکشورارسال میکنیم لطفاازماحمایت کنیدباتشکر

https://www.instagram.com/p/CG8IByQl8Xo/?igshid=h028a0knjb8d

وا چرا اتفاق های بد رو به خودت جذب میکنی به خبرهای خوب فکر کن اگر هم فکر بدی اومد سراغت توکل کن به خ ...

اخه قراره بفرستنش منطقه جنگی دعا کن نفرستنش از طرفی سال قبل خاک بر سرم رفتم پیش ی فال قهوه و اون گفت تو بختت دوتا شوهر هست من میترسم شوهرمو از دست بدم دارم دیونه میشم من بخداااا

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

نباشم اگ ی تارموهاش کم شه زیر خاک باشم

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
وای منم چند روز پیش اونجوری شده بودم انقد گریه کردممممم ، میخاست بره مسافرت ، خداروشکر سلامت برگشت پ ...

میخان بفرستنش منطقه جنگی من میترسم بخدا دارم دیوونه میشم