2041
2042

ما هی میخوایم از اخبار دور باشیم ولی شماها نمیذارید

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄رادوین عزیزم پسر خوشگلم بی صبرانه منتظر اومدنت هستم ❤️🌸

حیفه عزیزم،،تا جون دارن باید برن تفریح حالا ف قش زیر خاک میخوابن دیگه

چه کاری به خودشون سخت بگبرن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2039
2055

ی کم دیگه ملت بیخیال باشن رکورد آمریکارم میزنیم

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊

سونامی کرونا بوده امروز از دیروز خیلی هشدار ها و پست هایی که تو اینستاگرام هم میذارند زیاد شده امروز دیگه سونامی بوده

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 
استارتر  ما همه گرفتیم  تو رو خدا مراقب  خودتون باشید

سخت😣

خدای من!چه بیخبرقدم زدم کنارتو😔/رفیق من!چه دیرامدم سرقرارتو😔/قرارمن!قرارلحطه های بی قرار من 😌/خدای من!یگانه ی همیشه در کنار من😍😘
حیفه عزیزم،،تا جون دارن باید برن تفریح حالا ف قش زیر خاک میخوابن دیگه چه کاری به خودشون سخت بگبرن

مشکل اینجاست که یه عده بی گناه هم در معرض خطر قرار میدن

داستان ازدواجم تو پیج اینستاگرامم هست asheghi_be_sabke_man
1718