2737
2734
عنوان

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام چیکارکنم😑😞

| مشاهده متن کامل بحث + 2330 بازدید | 119 پست

به نظرم با حرف زدن میتونی قانعش کنی.بگو فعلا که کروناس.هم واسه حاملگی همش باید استرس بکشی هم واسه زایمان و بیمارستانش.تو هم با مشاوره صحبت کن.بچه بد نیس.خیلی خوبی هم داره.ولی خب مشکلاتی هم هست.تو بگو یه مدت دیگه هم بهت مهلت بده.حداقل تا وقتی سرانجام این کرونای لعنتی مشخص بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😞😞😞😞انشالله نی نی سالم سالم دنیا بیاد سخته واقعا

ببین من دوتا دارم هرجوری که بگیری میگذره 

البته الان تو شرایط کرونا رو نمیگم 

ولی من خودم اصلا بارداری رو سخت نمیگرفتم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
منم اینجوری ب شوهرم میگفتم حالا دوتاییمون داریم بال بال میزنیم بچه داربشیم روزی چندینبار هم از فرزند ...

آن شاالله به حق پنج تن دامن تو هم سبز بشه دوقلو اینقدر اذییت کنه که از خوشحالی گریه کنین

2742
عزیزم از ته دل دعات کردم و ده تا صلوات فرستادم توکل به خدا تا اون نخواد هیچی نمیشه

ممنون ازت ...کلا بحث عوض شد🤣🤣خلاصه خواهر میترسم بچه بیارم چون میدونم تنهایی از پسش بر نمیام میگم یکم بگذره من یکم بزرگ بشم بعد اینم گیر داده نی نی میخام

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2740
آن شاالله که نمیره به حق پنج تن سایه اش همیشه بالاست بمونه

ممنون گلم بخدا هر لحظم با استرس میگذره😭😭😭

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
جنگ ارمنستان و اذربایجان ما این طرفاییم شوهرمو دارن میفرستن مرز البته خیلی از دوستاش رفتنا اون روزم ...

وااا😳😳همسرت سپاهیه؟امادخ باش رفتن لب مرز؟

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706