2737
2734
عنوان

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام چیکارکنم😑😞

| مشاهده متن کامل بحث + 2300 بازدید | 119 پست
چند سالته؟ بچه دار شدن یه سری شرایط میطلبه همه شرایطتون اوکیه

۲۹ سالمه خونه ماشین داریم درامد شوهرمم خوبه ولی دیگه ایده ال عالی نیستیم که من دلم میخواد بچمو توشرایط خیلی بهتر دنیا بیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنگ ارمنستان و اذربایجان ما این طرفاییم شوهرمو دارن میفرستن مرز البته خیلی از دوستاش رفتنا اون روزم ...

مگه شوهرتون چکارن خدایا جنگ ارمنستان به ما چه ربطی داره الانم جوونامونو میفرستن اونجا

کجا بره؟؟جنگ؟😳😳

اره جنگ ارمنستان و اذربایجان ایران نیروهاشو تو جلفا و خدا افرین مستقر کرده دعا کنید شوهر منو نفرستن ب دعاهاتون نیاز دارم بخدا

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2728
دلیلی ندارم میترسم فقط از اینکه دیگه نتونم جایی برم گردش برم یاحتی اگه بخوام برم سرکار چیکارش کنم شا ...

واقعا هم از تفریح و استراحت و خوراکو لذتت باید بگذری .باورت میشه از وقتی حامله شدم تا الان فقط دوبار رفتم خرید.از وقتی هم کرونا اومده که هیچی.از در خونه بیرون نمیرم.فقط به خاطر بچه

مگه شوهرتون چکارن خدایا جنگ ارمنستان به ما چه ربطی داره الانم جوونامونو میفرستن اونجا

نظامیه شوهرم... آدربایجان نزدیک مرز جلفاست...اونجارو بزنن انگار دادن وارد خاک ایرانم میشن ی رود ارس فاصله داریم با اذربایجان . ایران نیرو مستقر کرده ک کسی وارد خاکش نشه دعا کنین بخدا ی ماه نمیشه ک از اشنویه و پیرانشهر برگشته شوهرم من تازه ۱۶ ابان امسال ی سال میشه ک اومدم سر خونه زندگیم بخدا خیلی جوننم برا اینهنه سختی و دوری

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2738
شوهرمم همینو میگه ولی من آمادگی مامان شدن ندارم چطوری راضیش کنم

خودتو باید راضی کنی چون حق با شوهرته

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
یا خدا.ایرانی ها رو واسه چی میفرستن؟نزار بره.مگه زوریه

اره شغلشون نظامی بودنه دست من نیست ک یکی از دوستاش اونروز شهید شدن دارم هر روز میمیرمو و زنده میشم ایران چشبیده ب آدربایجان نیروهاشو مستقر میکنه ک وارد خاک ایران نشن

باهمسرتون صحبت کنید ک بهتون زمان بده تا بتونید بخودتون کناربیایید توجیحشون کنید ک مسولیت های بچه بیشتربرای مادره بنابراین باید آماده پذیرشش باشید

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
دعا می‌کنیم نمیفرستن انسالله جنگم تموم کنن دیگه

دعا کن توروخدا ب هرکی میشناسی بگو دعا کنه نمیتونم تاپیک بزنم اگر ن تاپیک میزدم دعا کنن برام

2706