2737
2734
عنوان

.نامزد برادرم بهش گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3447 بازدید | 198 پست
خب الان تکلیف کسی که به اینا اعتقاد نداره چیه ازدواج سفید یه چیز کاملا عادی تو همه جای دنیا هستش مثل ...

محرمیت یه بخش قضیه است ازدواج یعنی تعهد یعنی مسئولیت، به نظر من عقل سلیم اینو نمیپذیره که با یه آدم لاقید که هرلحظه ممکنه همه چیو زیرپا بذاره ادم وارد زندگی بشه که اگه قراره مسئولیت پذیر باشی چرا ازدواج عادی نه؟؟

گلم درخواست دوستى ميدم ميشه قبول كنى؟ شما كامل اطلاعان دارى؟

من نه زیاد ولی در همین حد میدونم که رفتن عقد کنن گفتن صدساله باشه مدتش و تو برگه تمام شرایط عقد دائم نوشتن شوهرشم امضا کرد 

همون اجازه نداشتن زن دوم و ..‌ گرفتن 

ببین برو با یه وکیل یا محضردار مشورت کن کامل بهت توضیح میده که ضرر نکنی

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من معتقد نیستم این چیزا بد باشه ...هر کس سبک زندگی خودشو داره...من موافق ازدواج سفید نیستم چون مع ...

اگه معتقد ب این هستین که این بی بندباریها  بد نیست پس دیگه چرا نگرانید که ازدواج سفید ب روح فرزندتون آسیب بزنه چیزی که بد نباشه به روح وروانم آسیب نمیزنه 

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
عقدی که شما میخوای انجام بدی همون عقد دائم هستش وهیچ مدتی چه یک ماهه چه ۹۹ساله توش ذکر نمیشه فقط چون ...

نه برگه عقد میبرن شناسنامه میگیرن 

ببین مثل قدیمیها بود که تو شناسنامه ثبت نمیشد همونجور مهم داشتن برگ عقد نامه

البته اینایی که من میگم برا خیلز سال پیش قانون تغییر کرده باشه نمیدونم

...
2742
محرمیت یه بخش قضیه است ازدواج یعنی تعهد یعنی مسئولیت، به نظر من عقل سلیم اینو نمیپذیره که با یه آدم ...

منم واقعا کاری به بحث محرومیتش ندارم...ولی کلا به نظرم توی ایران ازدواج سفید صد درصد به ضرره دختره...

2740
اگه معتقد ب این هستین که این بی بندباریها  بد نیست پس دیگه چرا نگرانید که ازدواج سفید ب روح فرز ...

عزیزم این همه ازدواج ثبت شده توی همین سایت هست که روح رو خورد کرده..این همه زن که اسیر مردهایی هستن که یا دست بزن دارن یا حضانت بچه رو به مادر نمیدن یا هائن هستن...این همه مرد خوب و ازدواج خوب هم داریم البته...اما بحث من در مورد ازدواج سفید روابطش نیست من معتقدم که مردها نمی‌خوام زیر بار تعهد برن و دخترها هم عاطفی هستن شاید دلشون نمی‌خواد مردشون رو از دست بدن و به امید اینکه یک روز اون ازدواج رسمی بشه تن به ازدواج سفید میدن...(زیر یک سقف زندگی میکنن) وگرنه چه قبول کنیم چه نکنیم روابط قبل از ازدواج خیلی خیلی بیشتر از قبل شده روابط فیزیکی رو منظوزمه...من به شخصه اگر دختری داشته باشم که عاشق بشه و بخواد ازدواج سفید بکنه بهش میگم بهم خوردنش به اندازه یک طلاق می‌تونه بهت آسیب بزنه...همین

دوتا وخواهر و مادر داره باباش فوت کرده .مامانش متولد ۵۷ کلی هم دوست پسر داره 

خب گلم اولا اینکه با این خانواده همون ازدواج سفید داشته باشه بهتر از اینه که عقدش کنه یه مهریه بیوفته گردنش...بعدم برا طلاق هزارتا بدبختی بکشن...حالا یه مدت عشق و حال میکنن بعدم تموم میشه میره دنبال کارش...

پس اين دفترچه اى چيه ك وارد شناسنامه نميشه؟خاله ى مامانم با ٦٠ سال سن داره حقوق ارتش باباش و ميگيره ...

اون قدیمیه الان همه چی کامپیوتری شده 

در ضمن این پولا حلال نیست. دارین از بیت المال که حق۸۰ میلیون آدم سو استفاده می کنید.  حق الناس هست 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
استغفرالله  توبه توبه  برید بیارید داداشتونو  تعجب میکنم که دهتره اینقدر اطلاعاتش ...

دیگهه الان کی زنا میدونه چیه متاسفاانه البته

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢
ای خدا فقط کمک کن بتونم بچمو خوب و درست تربیت کنم

حرف دلمو زدی واقعاً الان سخت ترین کار دنیا تربیت صحیح و انسانی و عقلانیه دختر وپسر هم نداره 

توکل به خدا برای زندگی در راه راست و عاقبت به خیریشون 

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
2706