2752
2734
عنوان

.نامزد برادرم بهش گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3448 بازدید | 198 پست
آها راس ميگين من خوب نگفتم بخدا همينارو ياد نگرفتم آخه اسم صيغه دائم هم درست نيست مامانم ميگه نه اص ...

چیزی به اسم صیغه وجود نداره عقد موقت عقد دائم شما عقد موقت هست اابته بگو صدساله براتون باشه و تو برگه عقدنامه تون حتما تمام شرایط قید کنید 

...
یه دختر هرگز همچین حرفی نمیزنه چون میدونه ازدواج سفید از اول تااخر واسش ضرره یه دروغی بگو باورمون ب ...

کافر همه را به کیش خود پندارد ...لزومی نداره دروغ بگم 

من آن دیر آشنا را میشناسم ...
من واقعا نمیدونم خانمها چرا پیشنهاد میدن...من کاری به محرم نامحرمش ندارم چون واقعا برای خیلی ها مهم ...

خوبه والا اسمشم گذاشتن ازدواج سفید ولی بی بند و باریه اونوقت اگه بچه دار شن تکلیف اون بچه چی میشه بی شناسنامه میمونه که☹

اخرش چی میخوای چیکارکنی؟؟

الان خاله ى مامانم همينطورى ٤تا بچه داره بعد از بچه دار شدنش طلاق سورى گرفتن منم هميشه ميگم خب شوهرت ميتونه بره زن بگيره اسم هيچكى تو شناسنامش نيست ميگه اگه قراره ناسالم باشه با وجود اسم منم ميره و هرزگى ميكنه اونم دفترچه اى هست و الان نزديك ٦٠ سالشه و همه چى هم بهش تعلق ميگيره

2731

بابا خارجی ها جنبه دارن، ازدواج سفید میکنن چندین سال که میگذره میخوان رابطه خودشون رو محکم تر کنن ، ازدواج میکنن .فکر کن تو ایران اینطوری بشه، یه هفته بایه نفرن، هفته بعد بایکی دیگه. قبل هرچیزی که وارد ایران میشه باید بیبینی جنبه شو داری یانه. مثل همین فضای مجازی که زندگی خیلیا بخاطرش خراب شده، طرف تو اینستا یه نفر خوشگلتر یا پولدارتر از همسرش میبینه آب از لب و لوچه اش آویزون میشه

حاجی حال یه ایران بَده !🕊
آها راس ميگين من خوب نگفتم بخدا همينارو ياد نگرفتم آخه اسم صيغه دائم هم درست نيست مامانم ميگه نه اص ...

بله عزیزم در جریان هستم شما بگو همون ازدواج کردم نه بگو صیغه نه چیز دیگه ای چون شما واقعا داری ازدواج میکنی فقط تو سیستم ثبت نمیشه 

خب واقعا زندگی دیگران به ما ربطی نداره.هاا...چرا انگ بزنیم 

اره راست میگی 

انگ هم نزدم واضح براش توضیح دادم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
منم ميخوام با دوس پسرم ازدواج كنم و گفتم فقط ازدواج سفيد چون از خونوادش واقعا خوشم نمياد مخصوصاااا ب ...

اونم دقیقا داره خانواده خودشو بازی میده و ما رو حذف کرده .ولی به دویت پسرت نگو ازدواج سفید ذهنیت بدی بهت پیدا میکنه 

من آن دیر آشنا را میشناسم ...
خوبه والا اسمشم گذاشتن ازدواج سفید ولی بی بند و باریه اونوقت اگه بچه دار شن تکلیف اون بچه چی میشه بی ...

خب معمولا بچه دار نمیشن...اما توی اینستا اگه صبا صفری رو بشناسی اون مرداد عقد کرد ولی الان تقریبا ماه هشتمه....نهایتا یا بچه رو‌میندازن یا عقد میکنن دیگه

شفته تویی🤣🤣🤣خندم گرفت از این کلمه خو حرص ادمو در میاری

با شما نبودم گلم همه تو اوج ادب دارن بهم ميگن اشتباه دارى ميگى لفظش و ازدواج سفيد اين نيست تنها كسى ك دارم باهاش بد حرف ميزنم همين شفته ى دهن پارس

همین که تو محضرعقد کنی . ثبت اینترنتی میشه تو اداره ثبت و کلی جای دیگه سریع حقوقت قطع میشه 

پس اين دفترچه اى چيه ك وارد شناسنامه نميشه؟خاله ى مامانم با ٦٠ سال سن داره حقوق ارتش باباش و ميگيره هنوز و شوهر داره

2706