2737
2734
عنوان

.نامزد برادرم بهش گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3447 بازدید | 198 پست
عزیزم پست من بود و شما ریپلای کردی.بله همچنان میگم عجیبه یه پسر بیاد به خانواده ش بگه ما نمیخواهیم ع ...

واسه خودمونم خیلی عجیبه متاسفانه برادرم لنگه اونا وقیح شده .با دختره باهم پارتی های ناجور میرن داییم میگه دختره مشخصه گل بازه و نگران اینیم برادرمو هم معتاد کنه

من آن دیر آشنا را میشناسم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مبارز با منکرات با فضولی ودخالت غرق داره عزیزم بچه من وشما تو همین جامعه میخاد زندگی کنه وبزرگ بشه ع ...

خب من معتقد نیستم این چیزا بد باشه ...هر کس سبک زندگی خودشو داره...من موافق ازدواج سفید نیستم چون معتقدم که به خانمها ضربه میخوره فقط به همین دلیل وگرنه از نظر من روابط آدمها به خودشون ربط داره فردا بچه من باید تصمیم بگیره با یک دختر آفتاب مهتاب ندیده زندگی کنه یا کسی که ازدواج سفید داشته و کلی دوست پسر..من چیکاره ام. اگر روزی بچه ای داشته باشم که بخواد ازدواج سفید بکنه نگران روحش میشم...

شما امار زنای خارجی رو دارین که چقدراشون با یه بچه تو بغل ترک شدن هر چیزی که میشه سریع خارجیا فلانن ...

الان تو کشورهای خارجی دارن به بچه هاشون روشهای جلوگیری یاد میدن که اینقدر بچه .... دنیا نیاد بعد مال ما دنبال عادی جلوه دادنش هستن

شما خانواده سلطنتی انگلیس ببین یه ازدواج سفید توش هست یا بچه .... 

سران کشورهای دیگه هم ببین کدومشون بچه از غیر ازدواج دارن 

متاسفانه مردم عام حواسشون نیست 

...
بچه ها من خیلی ها رو میشناسم که ازدواج سفید کردن حتی توی شهر کوچیک....اما این مورد عجیبه برام چون به ...

یه دختره گل بازه ولنگ وباز که پارتیای ناجور میره ازش بعید نیست وعجیبم نیست

من آن دیر آشنا را میشناسم ...
خب من معتقد نیستم این چیزا بد باشه ...هر کس سبک زندگی خودشو داره...من موافق ازدواج سفید نیستم چون مع ...

فکر میکنی بزار بچه دار بشی مثل شیر ماده میشی که چنبن ادمهایی نزدیکش نشن چه دختر چه پسر فرقی نداره

...
2740
واسه خودمونم خیلی عجیبه متاسفانه برادرم لنگه اونا وقیح شده .با دختره باهم پارتی های ناجور میرن داییم ...

برادرتون از اینکه متعهد نمیشه خوشحال بعد مدتی دلش که زد راحت ولش کنه پسر جماعت راهش باشه فقط دنبال راحتی هستن 

دختر هم خنگ مرد هست به زن حامله اش خیانت میکنه یا تو دوران عقد که همه خوش هستن بعد این دختر دنبال ازدواج سفید خخخ

...
خيلى خوب توضيح دادى گلم  اونوقت دولت نميتونه حقوق رو قطع كنه؟

عقدی که شما میخوای انجام بدی همون عقد دائم هستش وهیچ مدتی چه یک ماهه چه ۹۹ساله توش ذکر نمیشه فقط چون تو شناسنامه ثبت نمیشه بهش میگن عقد عادی عاقد خطبه عقد دائم رو براتون میخونه فقط تو کاغذ یا دفترچه ای ثبت میشه با امضا شهود اون میشه سند ازدواجت ولی فکر کنم بعدا برای شناسنامه بچه باید حتما رسمی بشه 

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2706