2737
2739

منم یه شب تپش داشتم 210 دیگه 100 رسید دکتر گف خوبه

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۱۶۰ که خیلی بالا هست.  برای من ۱۰۵ یا ۱۱۰ هست. ولی نرمالش همون ۸۰ ایناست فک کنم

۲ شب پیش غذای چرب همراه با دوغ خوردم فورا خوابیدم تا خوابیدم تپش شروع شد گفتم حتما تا صبح خوب میشه دیدم نه خوب نشده دیروز عصر رفتم بیمارستان فورا بستریم کردن روی ۱۷۷ بود الان میانگین روی ۸۰ هست 

چطوره بنظرتون؟

تو رو خدا نگران نباشم؟ الان چند سالتونع؟

نه چیزی نیست.اکو فرستادنت?برا من اکو گرفتن تا دو روزم نواز قلب هر چند ساعت...دکتر قلب ارجاعم داد روان پزشک گفت حمله عصبیه...23 سالمه خوب شدم.اون موقع 21 سالم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2740
نه چیزی نیست.اکو فرستادنت?برا من اکو گرفتن تا دو روزم نواز قلب هر چند ساعت...دکتر قلب ارجاعم داد روا ...

اکو هنوز نه نوار قلبم گرفتن لحظه به لحظه امروز صبح خون ازم گرفتن 

اکو هنوز نه نوار قلبم گرفتن لحظه به لحظه امروز صبح خون ازم گرفتن 

برا تیرویید و اینا میگیرن من هر شب این ظور میشدم میرفتم اورزانس اخر بردنم بیمارستان قلب 210 که شد...ریلکس کن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش؟

2 سال پیش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امید داشته باشم خوب بشم؟

وا کسی با تپش قلب نمرده 😂مشکل قلبی هم باشه بهت دارو میدن خوب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706