2733
2739
عنوان

گفت یعنی هیچ راهی نداره با هم ازدواج کنیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 91 پست
امیدوارم هر دوتون خوشبخت بشین  ولی وجدانا چطوری از چه طریقی میشه عاشق کسی شد که اصلا تا حالا ند ...

من اگه گفتم نمیشه فقط فقط به خاطر دقیقا همین چیز هایی بود که شما گفتید من بهش اعتماد نکردم عکسی نفرستادم ولی با تمام وجودم مطمئنم هر چی گفت راست بود هر چی گفت صادقانه بود از ویژگی های اخلاقیش گفت منم گفتم آدم خوبی بود اینو میدم من اصلا تنها نیستم حتی نصف اتفاق هایی که بینمون افتاد رو برای مامانم هم گفتم من بدون اجازه مامان و بابام یه لیوان آب هم نمی خورم ولی دل بستم حالا دیگه اما تموم شد برای همیشه تموم شد من فقط نگرانم اون بهم فکر کنه دلم می خواد منو یادش بره ، بره پی زندگیش می ترسم به خاطر احساسی که داشت موقعیت های خوب رو از دست بده 

کاربر خانم😐😂
بخاطر دور بودن راهتون میگی نمیشه؟؟ اصلا چجوری عاشقشی؟ چجوری عاشقته وقتی ندیدتت؟؟؟

به خاطر یه موضوعی باهم اشنا شدیم که یه جورایی بهش کمک کردم به قول خودش عاشق نشد فقط دوستم داشت گفت از شخصیتت خوشم میاد 

کاربر خانم😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان دیگه ازدواج از طریق آشنایی مجازی هم رایج شده نمونش برادرشوهر آبجیم با دختره تو تلگرام اشنا شدن. ...

نمی دونم واقعا نمی دونم چی کار کنم من ازش خداحافظی کردم دیگه بهتره تموم بشه یه جوری رفتار کردم که فکر کنه دوستش ندارم اصلا 

کاربر خانم😐😂
من بهش اعتماد کامل دارم ولی دیگه تموم شد آره مجازی بود 

چحوری اعتماد کامل داشتی؟

اصلا نمیشه شناخت

تو چی میدونی کی پشت اون چت هاس!

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2728

کجا اشنا شدی گروه تلگرام!؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
من شخصاً ندیده هيچوقت عاشق نشدم بنظرم عقلانی نیست 

منم ادم کاملا منطقی هستم نخواستم با احساسات تصمیم بگیرم احساس کردم درست نیست اینجوری خدا کنه اون خوشبخت بشه 

کاربر خانم😐😂
من اگه گفتم نمیشه فقط فقط به خاطر دقیقا همین چیز هایی بود که شما گفتید من بهش اعتماد نکردم عکسی نفرس ...

با کامل معذرت 

نگران اون نباش

هیچی اش نمیشه

نمی دونم واقعا نمی دونم چی کار کنم من ازش خداحافظی کردم دیگه بهتره تموم بشه یه جوری رفتار کردم که فک ...

نهایتا یه هفته تو فکرشی چون مجازی هم بوده راحت میتونی فراموش کنی اگر حضوری همو دیده بودین سختتر بود کارت

ولی واقعا اگر روزی میخواید به کسی دل ببندین مجازی نباشه ،الان اینایی که سنتیو حضوری اشنا شدن کلی باهم به مشکل میخورن چه برسه مجازی

اگر درمیان درد رشد نکنی،درد رشد خواهد کرد🌱🍊
2740
من میگم که الکیه منم یه دختر بودم با ویژگی های شما تا حالا دوست پسر نداشتم و هیچ کسم عکسمو ندیره بو ...

چقدر عین منی . انشالله که همه چی درست میشه هر چی به صلاح هست . ازدواج شوخی بردار نیست ما نباید از روی احساس تصمیم بگیریم علاقه چشم و گوش آدم رو کور و کر میکنه به خاطر همینه که باید پدر و مادر ها حتما تو این امر دخیل باشن

کاربر خانم😐😂
خب از اول چرا شروع کردی  پسر بیچاره  از اول نمیدونستی نمیشه  تو شاید فراموش کنی او ...

من شروع نکردم اون شروع کرد ولی اره تقصیر من بود بهم قول داد اگه موقعیت خوبی براش پیش امد ازدواج میکنه گفت تو الان دختر رویاهام هستی ولی وقتی ازدواج کردم مثل یه خواهر تو ذهنم می مونی . 

پیش امد کاری هم نمیشه کرد ادم عاقلی بود گفت عاشقم نیست من از همون اول هم بهش گفتم نمیشه اون اصرار داشت ولی فقط چن روز صحبت کردیم حتی به هفته هم نکشید درست نبود اینجوری به خاطر همین سرد برخورد کردم که تموم بشه 

هر چند که دوستش داشتم 

کاربر خانم😐😂
من شروع نکردم اون شروع کرد ولی اره تقصیر من بود بهم قول داد اگه موقعیت خوبی براش پیش امد ازدواج میکن ...

اوه ی هفته این طور که حرف زدی من گفتم ی 7، 8 ماهی هست 

طوری فراموشت میکنه انگار اصلا نبودی 

زیاد ناراحت نباش 

2706