2733
2734

منم فقط می گفتم توروخدا بس کن می دونی که نمیشه هر جور فکر کنیم نمیشه حتی اگه از ته ته قلب عاشق هم باشیم باز هم نمیشه ....

گفت اگه همشهری بودیم از در مینداختینم بیرون از پنجره میومدم انقدر خواستگاری می کردم که بالاخره جواب مثبت بگیرم

گفتم چجوری ندیده نشناخته اینا رو میگی تو حتی نمی دونی من چه شکلی هستم اصرار داشت براش عکس بفرستم کلی قسم خورد که سواستفاده نمی کنه گفت می خوام ببینم این دختری که باهاش حرف زدم چه شکلیه (ولی من فقط می گفتم نه نمیشه نمی تونم بفرستم )گفت من از شخصیتت از طرز بیانت از ادبی که داری از طرز فکرت خوشم میاد حسی خوبی نسبت بهت دارم مدام داشت اسمم رو صدا میزد و من با اینکه از ته قلبم واقعا حس خوبی بهش داشتم حتی یه ذره هم از احساسم نگفتم اما اون گفت تمام احساسی که بهم داشت رو گفت صادقانه گفت ...

ولی من گفتم باید برای همیشه از هم خداحافظی کنیم با اینکه اصلا دلم نمیومد .....

خدایا چرا اینجوری شد چرا من خدایا من که حتی یه نگاه هم به هیچ نامحرمی نکردم من که دستم به هیچ نامحرمی نخورده من که اهل همصحبتی با هیچ پسری نبودم چرا اینجوری شد چرا دوستش دارم با اینکه نمیدونم اصلا چه شکلیه چرا وقتی ازم پرسید تو هم دوستم داری یا نه یجوری حرف زدم که فکر کرد کوچیک ترین علاقه ای بهش ندارم 

آخرش گفت من خودخواه نیستم که اگه یکی بهم علاقه نداشته باشه بخوام با زور باهاش بمونم و خواستگاری کنم 

میگفت اگه بیام خواستگاریت جواب مثبته یا نه ؟ 

منم فقط می گفتم لطفا تمومش کن از محالات نگو می دونی که نمیشه با بیرحمی تموم برای همیشه از هم جدا شدیم گفتم دیگه هیچوقت بهت پیام نمیدم اما تا آخر عمرم برات دعا میکنم که خوشبخت بشی ...

ولی من دلم اونو می خواد

نمیشه نمیشه نمیشه هیچ وقت همیشه ما خیلی با هم فاصله داریم 

ولی از اینکه فکر کرد دوستش ندارم خوشحالم چون اینجوری منو راحت تر فراموش میکنه 

براش دعا کنید خوشبخت ترین بشه ....

به نظر شما ممکنه سرنوشت ما رو بهم برسونه؟

کاربر خانم😐😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخی .....

مجازی بود ؟

چطوری اشنا شدین

ولی زیاد اعتماد نکن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2728
2738

نه وقتی رفته چجوری سرنوشت شماروبهم برسونه😐

مرغ ازقفس پرررید دیگه...

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

میگفت فقط یه خواهش دارم یه بار هم که شده اسمم رو صدا بزن ولی من گفتم نمی تونم نمی خواستم وابسته بشیم نمی خواستم قلبش و ذهنش درگیری منی بشه که شاید هیچ وقت بهم نرسیم گفتم می ترسم از حرفات گفت نترس عاشقت نیستم فقط دوستت دارم همین 

کاربر خانم😐😂

امیدوارم هر دوتون خوشبخت بشین  ولی وجدانا چطوری از چه طریقی میشه عاشق کسی شد که اصلا تا حالا ندیدیش!!!!ا حتی معلوم نیست متاهله مجرده خلافکاره کم سنه مسنه اصلا خانوادش کی هستن چی هستن !!!!!یعنی اینقدر تنهایین یا خیلی احساساتی هستین یا چی؟

خواهر من چرا خودتو اینجوری درگیر میکنی؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706