2737
2734
عنوان

گفت یعنی هیچ راهی نداره با هم ازدواج کنیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 91 پست

عزیز دلم این که شما داری میگی کسی رو که فقط به صورت مجازی باهاش در ارتباط بودی رو دوست دارم فقط اسمش وابستگیه نه دوست داشتن... خیلیییی زود تر از این حرفا فراموش میکنی عزیزم. بهش فکر نکن و خودتو سرگرم کن. میدونم شاید بگی به این راحتیا نیس. ولی ممکنه مجبور بشی تا یک ماه ناراحت و دلتنگ باشی و گریه کنی! انا بالاخره یادت میره من تجربشو داشتم.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ی تجربه تلخی رو باهات در میون میزارم.توی مجازی ب هیچ کس اعتماد نکن.ادای عاشقی دراوردن خیلی سادس.هیچ وقتم نگو اون با بقیه فرق داره.این طور حرفا رو خیلیا زدن و تهشم هیچی نشد.کات کردی خیلی خوبه.دو هفته ای تحمل کن بعدش راحت میشی

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 
2740
عزیز دلم این که شما داری میگی کسی رو که فقط به صورت مجازی باهاش در ارتباط بودی رو دوست دارم فقط اسمش ...

بله درسته من بیشتر از خودم برای اون ناراحت شدم ولی خب خداروشکر تمومش کردم اگه به اون بود حالا حالا ها باید با هم درارتباط می بودیم من خواستم راه درست رو رفته باشم ولی چون گفت عاشقم نیست خیالم راحته که حتی اگه فراموشم نکنه بالاخره با یکی ازدواج میکنه به امید من نمیشینه

کاربر خانم😐😂
می ترسم به خدا می ترسم  می ترسم درست نباشه من اصل اهل این حرفا نیستم اهل دوستی نیستم همیشه پاک ...

این حرفا چیه مگه اونا که دوس میشن ناپاکن 😐چرا اینجوری حرف میزنید همه مث همه نیستناشناایی های داریم سالم که به ازدواج ختم میشه .. چون اشنا شدن دوس بود ناپاکن عجببببب

99/9/9به ارزوهام رسیدم خدایا شکرت
بهترین کارو عاقلانه ترین کارو کردی که جداشدی  اگه نمیشدی مثل من یه احساسات دست خورده و یه قلب ...

نه می دونم اهل فریب دادن نبود ولی نخواستم اعتماد بیجا کنم اما قبولش دارم تا آخر عمر هم براش دعا میکنم آدم خوبی بود 

کاربر خانم😐😂
نه می دونم اهل فریب دادن نبود ولی نخواستم اعتماد بیجا کنم اما قبولش دارم تا آخر عمر هم براش دعا میکن ...

عزیزمممممممممم به خودت تلقین نکن 

من با همین طناب پوسیده رفتم ته چاه 

تاپیکم زدم 

تیترشم گمونم این بود که میخوام خواهرانه کمکم کنین

برو بخون 

2706