2752
2734
عنوان

گفت یعنی هیچ راهی نداره با هم ازدواج کنیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 91 پست
حالا تو عکس ندادی که البته خوب کاری کردی؟ اون چرا عکسشو نداد؟ بعدم اینکه اگه راهتون خیلی دوره بهترین ...

خب نخواستم اصلا بفرسته اگه می فرستاد منم مجبور میشدم بفرستم نامردی بود اگه نمی فرستادم ولی خب نخواستم چهره شو دیده باشم کلا چون می دونم ته تهش اونجور که بخواییم نمیشه . 

کاربر خانم😐😂
ینی یکی دیگرو ببینی ازسرت جوری میپره که انگار کسی نبوده اما تا زمانی ک تنهایی عذاب میکشی 

نه من تو این جور مواقع سعی میکنم به خدا انقدر نزدیک بشم که بهم سخت نگذره امیدوارم به اونم نگذره ایشالله همین روزا ازدواج کنه 

کاربر خانم😐😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

میدونی چرامطمعنی هرچی گفته راسته؟

چون اولین رابطت با جنس مخالف بوده و هیچ چیز از چرب زبونیه پسرا تو مجازی نمیدونی

مجازی جایی هس ک مخصوصا پسر ی نقاب میزنه و دقیقا اون چیزی ک دلش میخواد رو نشون میدهن اون چیزی ک هست

فکرتو خالی کن ازش...و مطعن باش ی ماه دیگه اونم تورو یادش میره...

ی دختر دیگه شبیه بتو پیدا میشه با این تفاوت ک عکس بده و دلشو ببره ببین چجوری تورو یادش میده ک انگار اصلا نبودی...و این زنجیره ادامه داره

خواهرم کار خوووبی کردی ک تمومش کردی و ازت خواااهش میکنم دیگه هیییچوقت وارد این روابط پوچ و بی هدف نشوووو

بزار خود خدا عشقتو بیاره تو زدگیت همینجوریه خودت پاکه پاااک

اونوقته ک میفهمی عشق چیه و چقد شیرینن این عشقای پاک

بابت همه چی ازت ممنونم خداجون
یعنی همه چی به خودش بستگی داره ... سرنوشت ادم فقط دست خودشه ... الانچمیتونست به پسره بگه بیان برا اش ...

اینکه میگم ممکنه سرنوشت ما رو بهم برسونه برای اینه که من انتخاب رشته ای که کردم شهر اونا رو هم زدم احتمال قبولیم اونجا هست جالب تر اینه که دانشگاهه سر خیابون شون هست 

کاربر خانم😐😂
میدونی چرامطمعنی هرچی گفته راسته؟ چون اولین رابطت با جنس مخالف بوده و هیچ چیز از چرب زبونیه پسرا تو ...

من طرز فکرم کاملا به شما شبیه و دقیقا به خاطر همین ها بود که تمومش کردم . اما اون چرب زبونی نکرد من کاملا مطمئنم راست گفته ولی به همون اندازه هم مطمئنم احساساتی شده و اینا رو گفته شاید چون یه جورایی بهش کمک کردم 

کاربر خانم😐😂
  بگذریم بهش گفتم انقدر زود و الکی عاشق نشو گفت عاشق نشدم فقط بهت علاقه دارم به خاطر نوع ...

خخخخخخخ خوشگلم همچین پنهان میکنی انگار پسر سفیر انگستان  بوده  درضمن  اندازه موهااااای سرم از این موردا دیدم شک.کن شاید اصن طرف دختر بوده بخاد  سرکارت بزاره😂

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
2706