2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لازمه تونر بزنم؟ چون ندارم

تونر منافذ رو خیلی خوب تمیز میکنه 

و باعث میشه پوست منافذش باز نشه 

به نظر من خوبه که استفاده بشه کنار فیس واش

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
2742
خوده آبرسان چند بار در روز خوبه؟

من یه بار صبح میزنم 

و بعد مرطوب کننده و ضد آفتاب میزنم 

یه بارم شب قبل خواب بعد شستن صورتم 

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
2740

حالت نرمال و درستش ۲ باره صبح بعد از بخواب و شب قبل از خواب

بستگی به پوستت داره اگه خشکه همین دوبار کافیه ، ولی حتما ابرسان و مرطوب کننده بعد استفاده بشه

اگر پوستت چربه هر زمان که حس کردی نیازه استفاده کن ، من اونموقعا خیلی چرب بود پوستم الان کمترشده ، روزی ۴ بار میشستم

بعد ژل آبرسان فاقد چربی استفاده شه 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
من یه بار صبح میزنم  و بعد مرطوب کننده و ضد آفتاب میزنم  یه بارم شب قبل خواب بعد شستن صو ...

من دو‌مدل دارم

یکی هالورونیک اسید مارک ارفلند

یکی مارک سیمپل

چجوری استفاده کنم

2706