2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لازمه تونر بزنم؟ چون ندارم

تونر منافذ رو خیلی خوب تمیز میکنه 

و باعث میشه پوست منافذش باز نشه 

به نظر من خوبه که استفاده بشه کنار فیس واش

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
2731
خوده آبرسان چند بار در روز خوبه؟

من یه بار صبح میزنم 

و بعد مرطوب کننده و ضد آفتاب میزنم 

یه بارم شب قبل خواب بعد شستن صورتم 

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡

حالت نرمال و درستش ۲ باره صبح بعد از بخواب و شب قبل از خواب

بستگی به پوستت داره اگه خشکه همین دوبار کافیه ، ولی حتما ابرسان و مرطوب کننده بعد استفاده بشه

اگر پوستت چربه هر زمان که حس کردی نیازه استفاده کن ، من اونموقعا خیلی چرب بود پوستم الان کمترشده ، روزی ۴ بار میشستم

بعد ژل آبرسان فاقد چربی استفاده شه 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
من یه بار صبح میزنم  و بعد مرطوب کننده و ضد آفتاب میزنم  یه بارم شب قبل خواب بعد شستن صو ...

من دو‌مدل دارم

یکی هالورونیک اسید مارک ارفلند

یکی مارک سیمپل

چجوری استفاده کنم

2706