2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط آخر شب 

آسیب میزنع به پوستت روزی چند بار 

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
2731

یکبار شبا

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

اگه ملایمه و مناسب استفاده روزانه، دو بار بشور 

صبح و شب

بعدش حتما از تونر استفاده کن، بعدش هم ابرسان و مرطوب کننده

اگه از سرم خاصی استفاده میکنین هم قبل از ابرسان سرم رو روی پوستتون بزنین

اگه ملایمه و مناسب استفاده روزانه، دو بار بشور  صبح و شب بعدش حتما از تونر استفاده کن، بعدش ه ...

مارک سیمپل

آبرسان هم دوتا دارم

مارک سیمپل

و هیالورونیکذاسید مارک ارفلند

یعنی یه بار در روز؟

اره 

باعث خشکی میشه چند بار در روز

بعدشم ابرسان و مرطوب کننده بزن حتما 

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
حتی وقتی آرایشم نداشته باشی باید بشوری

اره باید شست 

2706