2737
2734
اهوم دخترعمه من مث گاومیخووره خوشبحالشون واقعاحسرتشونامیخورم همش

البته من استعداد چاقی دارم اصلا هم پرخوری نمیکنم ،منظورم اینه که هرچی بخورم شکم ندارم وگرنه جاهای دیگه‌م چاق میشه😕

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مربی باشگاه ما رون و باسنش چاق بودن . شکم اصلا نداشت . بدنسازی و ایرو بیک کار میکرد . اما غذاش کم بو ...

اون احتمالا خودش دوست داشته اون قسمتهاش چاق باشه

وگرنه ورزش حرفه ای نمیذاره اونطوری بشی

2738
ثلاچقدرمیخوری؟

خب کلا بخوام بگم ،مثلا اگه یکی منو ببینه میگه چقدر کم میخوری،ولی من زود سیر میشم

هله‌هوله هم شاید هفته‌ای یا ماهی‌ ی بار بخورم

افرین به این اراده 30 کیلو تو چه مدتی؟؟ قدت چنده؟؟

۱۶۲تویسال حالامیشه سه روزکلابیخیال همه چی هرچقدرخواستم بخورم بعددوباره کم بخورم اخه مامانم دیشب نفرینم کردگف راضی نیستم ازت خیلی اذیتشون کردم اگه تواین سه روزهرچی خواستم بخورم بعدروزی نیم ساعتم برقصم نیم ساعت حلقه و۲۰۰تادرازنشست خوبه؟

بازم خوشبحالت

چطورمگه؟

استعداد چاقی دارم این ارثیه البته اگه زیاد بخورم،منم مث خودت این که خوشبحالت نداره😕

راستی بعد از غذای چرب و روغنی  و پرکالری ابغوره میخورم خیلی خوبه،توهم اگه میخوای غذات هضم بشه بخور بعد از غذا

۱۶۲تویسال حالامیشه سه روزکلابیخیال همه چی هرچقدرخواستم بخورم بعددوباره کم بخورم اخه مامانم دیشب نفری ...

قطعا اره

ورزشت رو انجام بده اما خودت و خانواده ت رو عذاب نده

تو که تونستی 30 کیلو رو کم کنی

قطعا میتونی متناسب بمونی

2706