2737
2734
عنوان

با شوهرم بحثم شده بود دوروز قبل

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 72 پست
چرا): بخدا کادی کرده مثل چی ازش میترسم از اون روز بعد نه روحرفش نمیارم ینی جرئت نمیکنم خمش میگم چشم ...

خب ۱ بهش نگفتی قبلش باعث میشه شکاکی ب وجود بیاد واسش 

۲ مردا اصولا رو خاستگارای قبلی تعصب دارن دوس ندارن زنشون با اونا حرف بزنه 😂😂 

ولی خدایی ظلم بود اون مو پیچوندنو اینا ... 

خب ۱ بهش نگفتی قبلش باعث میشه شکاکی ب وجود بیاد واسش  ۲ مردا اصولا رو خاستگارای قبلی تعصب دارن ...

یکبارم تو کوچه باهاش دعوا کردم سر مادرش بعد یه پسره برگشت دید اینم چون صدام بلند بود یدونه زد تو گوشم تو خیابون خیلی بیشعوره😭

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکبارم تو کوچه باهاش دعوا کردم سر مادرش بعد یه پسره برگشت دید اینم چون صدام بلند بود یدونه زد تو گوش ...

ای بابا چقد بزن برن دارین شما😭😭😭😭 چند سالته ؟ شوهرت چند سالشه ؟ 

جا نبود اخه تو کوچه دعوا کنین 😭😭

2731
ای بابا چقد بزن برن دارین شما😭😭😭😭 چند سالته ؟ شوهرت چند سالشه ؟  جا نبود اخه تو کوچه دعوا ...

۱۸ و۲۶

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2738
وای اصلا ادم حرفای عجیب میشنوه اینجا ... اخه خودش تورو زده داداششم زده  یعنی تو کسی ونداری که ب ...

چرا بابا رفتیم دادگاه اینا لامصب جوری میزنن ک اصلا کبودی اينا نباشه فقط از سرم میزد 

2706