2737
2739
عنوان

با شوهرم بحثم شده بود دوروز قبل

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 72 پست
چرا بابا رفتیم دادگاه اینا لامصب جوری میزنن ک اصلا کبودی اينا نباشه فقط از سرم میزد 

دستاتو بذار رو سرت تا نزنه دختر. اونم خوب بلده.

حالام اومد خودتو مظلوم بگیر بگو دلم تنگ شده بود خواستم بیای ببینمت.

دستاتو بذار رو سرت تا نزنه دختر. اونم خوب بلده. حالام اومد خودتو مظلوم بگیر بگو دلم تنگ شده بود خوا ...

خخخخخ خب میگیرم ولي بازم يه دفعه میخوره هر چه‌ قدر بگیرم اون‌ شب دوتایی کتک زدن واسه کدوماشونو باید میگرفتم اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخ خب میگیرم ولي بازم يه دفعه میخوره هر چه‌ قدر بگیرم اون‌ شب دوتایی کتک زدن واسه کدوماشونو باید ...

چی میکشی تو. خدا نگذره. والا الان من بجات استرس گرفتم تروخدا تا اومد خرش کن نزنتت.

2728
چی میکشی تو. خدا نگذره. والا الان من بجات استرس گرفتم تروخدا تا اومد خرش کن نزنتت.

خخخخخ انشالله ک کاري نمیکنه قبلا خيلي عذاب کشیدم ولي ده ماه‌ قبل کلا رفتم خونه بابام بچمو هم‌ شیر می‌خورد دادم بهشون رفتیم دادگاه اینا شکایت کردیم وکیل گرفتیم جهیزیه مو آوردیم بیرون مهریه گزاشتم اجرا شش ماه‌ موندم خونه بابام باز آلان خیلییی خيلي بهتر شده نمیزاره خانوادش دخالت کنن با خانوادش کلا قطع رابطه کردم من‌ نمیرم شوهرم میره فقط 

2740
مرده شور این مردا رو ببرن عوضیا حالم هر جنس مذکره بهم میخوره

چه ربطی به همه مردا داره تو به این حرفت یعنی به شوهرای ماهم نفرین کردی تو که دلت از شوهرت پوره همینجوری نفرین کن تا بره قبریستون حق نداری شوهر دیگه کسو بگی

....