2726
عنوان

با شوهرم بحثم شده بود دوروز قبل

1005 بازدید | 72 پست

باهاش بحثم شد دوروز قبل من بهش گفتم‌ اگه گوشیو قطع کنی دیگه حق نداری زنگ بزنی بهم بزار حرفامو بزنم اون قطع کرد فرداش زنگ زد منم رد دادم الانم از سرکارش ک خیلی هم دوره‌ داره میاد خونه تا حساب منو برسه از نظر خودش خخخ چیکار کنم خداوکیلی خیلی میترسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چیکار میکنه مثلا اگه بخواد حسابتو برسه .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بحثتون سر چی بوده اصن چرا بحث میکنید با مردا؟ خب اونا به خاطر روحیاتشونه که اهل منم منم کردنن و میخان خودشونو نشون بدن شما باید با رفتارایی که زنانست باهاش صحبت کنی ...وقتی اومد عادی باش و ماربون تااومد بگو خسته نباشین و براش چایی بیار بالاخره یه نفر از شما دوتا باید جلوی دعوارو بگیره و بنظزم این وظیفه ی زنه چون ذاتا اهل مهربونی و سازشه ... اونم یادش رفته تاالان بایه خسته نباشین و لبخندم که کلا همه چی درست میشه نباید که لجبازی کرد زندگیه خاله بازی که نیست 

بحثتون سر چی بوده اصن چرا بحث میکنید با مردا؟ خب اونا به خاطر روحیاتشونه که اهل منم منم کردنن و میخا ...

وقتی هزار بار اینجوری از تهران چهار ساعت راه پاشده اومده و کتک زده دیگه ترس تو جونمه چایی چیه دیگه 

مردا موقع ناراحتی و دعوا تا میتونن میخان تنها باشن و سکوت کنن اما برعکس زنا میخان مدام غر بزنن تا خالی بشن این طبیعیه که قطع کرده گوشیومردا حوصله ی حرف و غرغر رو ندارن برعکس زنا 

مرده شور این مردا رو ببرن عوضیا حالم هر جنس مذکره بهم میخوره

نمیخواد بترسی قیافه حق به جانب بگیر .سکوتم بکن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706