2703
2553
عنوان

با شوهرم بحثم شده بود دوروز قبل

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توکه خوبی من شوهر یک روز تو راه بود تارسید موهامو کشید کلی زدتم بجرم اینکه انیستا نصب کردمو فهمید گوشی شکست منم 1هفته نزاشت برم بیرون از خونه هروقت یادش می افتاد گوشمو می‌پیچوند هنوز درد داره گوشم 

چون خداستگارام تو اون پیج پیام دادا بودن🥺😭

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
توکه خوبی من شوهر یک روز تو راه بود تارسید موهامو کشید کلی زدتم بجرم اینکه انیستا نصب کردمو فهمید گو ...

حالا بگو واسه منم اتفاق افتاده به خاطر اینیستا ن ها همینجوری بحث الکی ساعت چهار شب ک میشه صبح تقریبا اونم تنها ن با داداشش 

2720
توکه خوبی من شوهر یک روز تو راه بود تارسید موهامو کشید کلی زدتم بجرم اینکه انیستا نصب کردمو فهمید گو ...

تا توباشی بدون اجازه اینستا نصب نکنی،مال منم نمیزاره نصب نکردم

لطفا یه صلوات واسه این که همینجوری خدا دستمون رو بگیره وهوامونو داشته باشه مهمونم کنین،انرژی میگیرم ممنون🙏
حالا بگو واسه منم اتفاق افتاده به خاطر اینیستا ن ها همینجوری بحث الکی ساعت چهار شب ک میشه صبح تقریبا ...

باداداشش کتکت زد؟

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2714
منم اصلا خودم خوشم نمیاد 

شوهرمنم خودشم داشت،چندماه بعد یعضی وقتاحرص میخوردم،یه روزگوشیشو دادگفت بگیر همین اینستارو پاک کن چیه هرماه کلی هزینه نت بدم که عکسای مردمو ببینم تو این گرونیا میخام صدسال نبینم😂😂منم نامردی نکردم فوری پاکش کردم😁

لطفا یه صلوات واسه این که همینجوری خدا دستمون رو بگیره وهوامونو داشته باشه مهمونم کنین،انرژی میگیرم ممنون🙏

وای اصلا ادم حرفای عجیب میشنوه اینجا ... اخه خودش تورو زده داداششم زده  یعنی تو کسی ونداری که بیاد بزنه تو دهنشون ؟؟؟؟؟ خودتو ننداز زیر دستش مگه انسان نیستی که تورو کتک میزنه ؟؟ وای اخه یعنی چی کتک 

خدایا شکرت بخاطر خانواده خوبی که دارم همسرم دوستت دارم که همیشه کنارمی     
حالا در این شدت نه ولی خدایی تو مقصری 

چرا):

بخدا کادی کرده مثل چی ازش میترسم از اون روز بعد نه روحرفش نمیارم ینی جرئت نمیکنم خمش میگم چشم خودشم خندش میگیره مثلا میخواد نازم کنهدمیترسم جاخالی میدم😂😃

2706