2733
2739

چند روز دیگه بیستمین سالگرد ازدواجمه. زندگی مشترکی که جز غم و حسرت و اضطراب چیزی واسم نداشت. نه پای رفتن دارم نه نای موندن. واسم دعا کنیید شاید به آرامش رسیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😘❤️ اگه دوست داشتی صحبت کن دلت آروم شه عزیزم

اصلا نمی دونم از کجا شروع کنم. ولی دلم خیلی شکسته. سهم من از زندگی این نبود‌. سی و شش سالم هست. خیلی زود ازدواج کردم‌ و اصلا چیزی نفهمیدم. 

اصلا نمی دونم از کجا شروع کنم. ولی دلم خیلی شکسته. سهم من از زندگی این نبود‌. سی و شش سالم هست. خیلی ...

از اول بگو عزیزم خدا کمکت کنه تموم تلخیهات یادت بره ان شالله

چرا چیشد ه ،بگو خلاصه شده 

آخه بیست سال زندگیو چجوری خلاصه بگم. شوهرم اصلا درکی از زندگی مشترک نداره. هر بلایی بگی سرم اومد. اعتیاد ، خیانت، دست بزن، بی پولی، دروغ گویی، 

2740

یه دختر دارم. دیگه نخواستم بچه بیارم. روزی نیست که به مرگ شوهرم فکر نکنم. از طرفی دلم به حالش هم می سوزه. چون خانواده درست و حسابی نداره.برای همین به اعتیاد روی آورده. البته اعتیادش شدید نیست. ح ش ی ش هست. خودش که میگه نمی کشم. ولی پن بهش اعتپاد ندارم. جوری خنثی شدم که با خودم می گویم به درک هر کاری میخواد بزار بکنه

دخترم سال ا ل هست. نمی خوام آینده اش خراب بشه. امیدوارم یه رشته ی خوب توو دانشگاه قبول بشه. فقط به امید آینده دخترم زنده ام. دلم به حال اونم خیلی میسوزه. روزی صد بار می گم کاش به دنیاش نیاورده بودم. فکر اینکه زمانی من نباشم تک و تنها توی این دنیا کی مراقبش هست. پدرش که فقط بلده داد بزنه.