2733
2739
عنوان

بعضی وقت ها میترسم میگم نکنه همین کفشی که الان پوشیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای آره . از وقتی پول نداریم هله هوله اضافه بخریم من قشنگ ۲ کیلو کم کردم ثابت هم موندم 😆😆😆😆

من خودم لاغر بودم الان دارم محو میشم دیگه😂

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
2742
دیشب کمتر بود کاش میخریدم😂😂

الان یه جور قیمتا بالا میره که دیگه نباید به اینکه چی بخری فکر کنی فقط سریع باید بخری تا گرون نشده

والا قبلا یه چیز میخواستیم بخریم یک  ماه روش فکر میکردیم که بخریم یا نه ولی الان همون لحظه باید خرید فردا با همون پول تف هم کف دستمون نمیزارن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
الان یه جور قیمتا بالا میره که دیگه نباید به اینکه چی بخری فکر کنی فقط سریع باید بخری تا گرون نشده ...

اخه دو کیلو گوشت ک‌مال ی ماهمونه 

ولی اره وسیله رو باید همون موقع خرید

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
من توی فروشگاه رد میشم ، ی دست میکشم رو شیشه هاشون . چهارتا فحش ب باعث و بانیش میدم رد میشم 😅😅

منم بخاطر کرونا دستم نمبزنم فقط نگاه حسرت بار😂😂😂

2740
بحث کلاس اینا که هیچی در مجموع فکر کن این بنده خدا اینو میتونسته راحت بخره همین هم الان داره بهش فشا ...

شوخی کردم اونو . هممون تحت فشاریم. خانواده های متوسط و فقیر همه درگیر شدن . فقط پولدارا مشکل زیادی حس نکردن . شوهر کارمند من چجور میتونه با حقوق ثابت جواب گوی خرجایی باشه ک هر روز در حال افزایشه ، واقعا همه درگیریم. خدا ب هممون کمک کنه خودش معجزه کنه 

ی صلوات مهمونم کن ....
اخه دو کیلو گوشت ک‌مال ی ماهمونه  ولی اره وسیله رو باید همون موقع خرید

منم منطور وسیله هست آینه رو شویی میخواستم بخرم دو روز معطل کردم ۲۰۰ رفت روش

وااایی مخصوصا لباس فروشیا و مزوناااا

میگن بخاطر کرونا لباس مشتری نداره ولی انصافم خوب چیزیه بعضی مزونا انقدررر قیمتاشون بالاس آدم شاخ درمیاره

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2706