2737
2734
عنوان

بعضی وقت ها میترسم میگم نکنه همین کفشی که الان پوشیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 83 پست
میگن بخاطر کرونا لباس مشتری نداره ولی انصافم خوب چیزیه بعضی مزونا انقدررر قیمتاشون بالاس آدم شاخ درم ...

خب اونا اسم معروفیتشونو میخورن

بیشتز از جاهای گمنام خرید کنید

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

من دوهفته پیش ریمل پرسیدم۱۴۰ پریروز خریدم۱۷۵😶

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اونا اسم معروفیتشونو میخورن بیشتز از جاهای گمنام خرید کنید

آره واقعا ۴تا منجوق میدوزن کنارش میگن کار دسته

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
میگن بخاطر کرونا لباس مشتری نداره ولی انصافم خوب چیزیه بعضی مزونا انقدررر قیمتاشون بالاس آدم شاخ درم ...

خواستم نیم بوت بخرم.هرچی انتخاب میکردم همه ۶۰۰ ب بالا ، شوهرم میگه ننننن تو سلیقت گرونه ،جنس ارزونم هست . گفتم عشقممممم اگه سلیقم گرون بود خب ی شوهر گرون انتخاب میکردم ک پول داشته باشه ، تو افق محو شد 🤣🤣🤣

ی صلوات مهمونم کن ....
2731
خواستم نیم بوت بخرم.هرچی انتخاب میکردم همه ۶۰۰ ب بالا ، شوهرم میگه ننننن تو سلیقت گرونه ،جنس ارزونم ...

😆😆😅جنس ارزونتر جالب نیس

عزیزم اونا اجاره مغازه هاشون وحشتناکه

نه عزیزم کاسب جماعت همیشه کارش همین بوده 

رفتم شال و میده 170😐😐😐😐

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نه عزیزم کاسب جماعت همیشه کارش همین بوده  رفتم شال و میده 170😐😐😐😐

پارسال یکی شال میخرید ۱۷۰ جنس خیلی عالی بود ولی امسال ...

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2738
نه عزیزم کاسب جماعت همیشه کارش همین بوده  رفتم شال و میده 170😐😐😐😐

اره بعضیا انصاف ندارن ولی همسایه ما مغازه اجاره کرده ماهی ۲۵میلیون اجاره میده خب انقدر اجاره خداروخوش نمیاد

تپش های قلبم شکست تو بوده‌