2752
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت وقتی از تو خشگلتر و مهربون تر هست چرا عمرمو با توتلف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2228 بازدید | 104 پست

نمی دونم‌این مردا چشون شده ی بار به برادرم گفتم چتونه شما گفت دوستای من با داشتن زن دوس دخترم دارن گفتم چرا گفت زناشون هیکلای خوبی ندارن گفتم عهههه دختر بودن چی همین مردا هیکلای زناشونو خراب کردن با بچه ای که زنشون اورد براشون گفت خب هیکل زنارو تو اینستا می بینند گفتم نه اکثرشون عملیه تزریق چربیه مخصوصا ب ا س ن که اگه چرلیشونو تمدید نکنند ب ا س ن میاد تا زانوشون گفتم جمع کنید این کاراتونو وپایبند نبودناتونو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه طلاق نگیر و نرو...شوهر منم همینه‌...همه مردا همینن مرد خوب پیدا نمیشه ....شوهر منم گفته با اینکه ...

مردی که زنشو‌ساعت ۱۱ بنداره بیرون دیگه عادی نیست مرد هم نیست ولی میخوام بدونم‌کی مغزتورو‌شستشو‌داده که فکرمیکنی همه بد هستن و شوهرت یه مرد رویایی مثل بقیه 

پس دوسداشتن من چی من اونجا بابام خیلی پشتمه میگ میزارم درس بخونی رو حرفت نه نمیارم میدونم جای پیشرف ...

واقعاااااا متاسفم برات

لطفا عاقل باش

باور کن یکماه نشده جایگزینش میاد همچی یادت میره

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
از پشیمونی بعدش میترسم😭

ببخشیدا نکه مورد اکازیونیم‌هست !

دلت واسه‌خودت تنگ بشه به خودت برس نخواستت که نخواست برو دنبال پیشرفت و زندگی خودت قبل اینکه پای یه بچه ام بیاد وسط

پس دوسداشتن من چی من اونجا بابام خیلی پشتمه میگ میزارم درس بخونی رو حرفت نه نمیارم میدونم جای پیشرف ...

خب میگذره تا اخر عمرت که قرار نیست انقد دلتنگش باشی زمان درستش میکنه . طلاق بگیر برو درستو بخون زندگیتو بساز 

عزیزم صبوری کن و بمون،تو ناراحتیا آدما خیلی حرفا رو میزنن،نصیحت من به تو،از اول شروع کن

من الان فرصت دارم پیشرفت کنم درس بخونم اگ جونیمو پاش بزارم بعدش ببینم هیچی ازم نمونده چی

من الان فقط یه ساله باهاشم حس میکنم چندش ترین ادم دنیام بسک زدن توسرم هی میگ من حیف شدم تو هیچی نیستی از خونه بابات اومدی هیچی نداشتی زشتی و..

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊

ای بابا مردا چ مرگشون؟؟؟ تا یه زن می بینن شل میشن، به نظر من عجله نکن واسه رفتن، به خودت و زندگیت یه فرصت بده، ولی این بار حسابی به خودت برس، رو خودت کار کن ،به شوهرت کم محلی کن اگه خیلی به خودت ارزش بدی شاید درست بشه. واسه طلاق هیچ وقت دیر نمیشه.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒