2737
2739
عنوان

شوهرم بهم گفت وقتی از تو خشگلتر و مهربون تر هست چرا عمرمو با توتلف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2225 بازدید | 104 پست
نه طلاق نگیر و نرو...شوهر منم همینه‌...همه مردا همینن مرد خوب پیدا نمیشه ....شوهر منم گفته با اینکه ...

وا کی گفته همه ی مردا همینن،مرد خوبم پیدامیشه،کمم نیستن،چرا همه رو بایه چوب میرونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اون حرفو میزنه شیدددد شاااید میگما مهریه نده بگه خودش طلاق مبگیره 

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2731
نه طلاق نگیر و نرو...شوهر منم همینه‌...همه مردا همینن مرد خوب پیدا نمیشه ....شوهر منم گفته با اینکه ...

چرا پیدا میشه فکر نکنید از خونه پرتتون کنن بیرون همه هم اینجورن

مرد خوبم هست نباید تن به خفت داد کلی میگما من شرایط شمارو نمیدونم

پس دوسداشتن من چی من اونجا بابام خیلی پشتمه میگ میزارم درس بخونی رو حرفت نه نمیارم میدونم جای پیشرف ...

یکی بهتر جاشو پر میکنه🙂

واقعا نگران این مرد و دوست داشتن یکطرفت هستی که چی بشه؟؟؟؟؟ 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2740
میترسم از تنهایی ودلتنگی بعدش از الان دارم میمیرم هی نگاش میکنم اشک میریزم اما اون هم بهم خیانت کرد ...

میدونم‌چی میگی عوضی وبی محبتن...اصلا اسن چیزارو‌درک نمیکنن فکرمیکنن خبریه که نرفتیم

باورت میشه من پنج ماه دختر بودم یخه یخیانت هم کرده  کلا واضحه ک منو نمیخاد

اگه دراین حد نمیخوادِت،چرا انقدر خودتو حقیر و کوچیک میکنی و باهاش موندی.اصلآ چطور میتونی بمونی؟بچه هم که نداری بگی بخاطر بچم

همین ضعفت باعث و بانی اتفاقاس

نشون بده بهش بدون اونم میتونی

هیچوقت خودتونو اویزون نشون ندید

خانوادت نظرشون چیه‌؟؟

این سرش یجا گرمه قطعاااا

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
من باشم میزنیم بهش و میرم اصلا خودت حقیر نکن برو و یه زندگی عالی بساز😋

نمیزاره خانوادم بیان ب زور هم راضیش کنم زهرش میکنه برام اصن زندگیم جهنمه هر شب دارم با گریه میخابم

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
2706