2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت وقتی از تو خشگلتر و مهربون تر هست چرا عمرمو با توتلف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2225 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دوره دوستی هم یخ بود ؟

اونجوری دوستی نبودیم ک همو بشناسیم اون تهران بود و من شهرستان فقط چت وتلفنی ارتباط داشتیم

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
اونجوری دوستی نبودیم ک همو بشناسیم اون تهران بود و من شهرستان فقط چت وتلفنی ارتباط داشتیم

شاید فک‌میکنه تهرانیه. خودشو شاخ میبینه؟

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
2728
حالا چن سالته؟ تحصیلاتت چیه؟ شاغلی؟

۱۹ سالمه دیپلم نه

ولی حس پیری میکنم باورت میشه

از خودم بدم اومده بسک ازم ایراد گرفتن

عزیزم اگه از اول خوب بود بعد از طرد کردنت  توسط خانوادش اینطوری شد

میشه گفت خانوادش پرش میکنن یا مثلا جادوش کردن

اما اگه خوب نبوده از اول پس بیخیالش بشو به نظرم

2738
۱۹ سالمه دیپلم نه ولی حس پیری میکنم باورت میشه از خودم بدم اومده بسک ازم ایراد گرفتن

باورم نمیشه. با این سن کم واسه طلاق تردید داری. بابا هم سنات دارن  کنکور میدن تازه. خیلییی جوونی که. اصلا نترس از هیجی. چون‌ اول راهی. و برای هیچی دیر نیست

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
لاغر عینکی داره کچل هم میشه بعد میگ تو قدر نشناسی همه ارزوی این زندگی رو دارن

عزیزم بی دلیل بهت این حرفارو میگه؟بی دلیل میگه قدرنشناس؟

خیانتش درچه حد بود

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
عزیزم بی دلیل بهت این حرفارو میگه؟بی دلیل میگه قدرنشناس؟ خیانتش درچه حد بود

چون ب خانوادم گفتم دردامو میگ تو حق نداری ب کسی چیزی بگی من خیانت هم بکنم نباید کسی بفهمه

من ب خودم برسم برمیگرده میگ این چه ریخیته واسه خودت درس کردی همیشه میزنه تو ذوقم هر کاری میکنم ب چشم ...

اسی 

این آقا مشکل روانی داره .

خانوادشم  ک گفتی تردت کردن حتما روش اثر میذارن .

درکت نمیکنم واقعا ؟؟زن و شوهر میشناسم باهم چن سال دوس بودن.الان بعد 10سال و کلی عشق و عاشقی و خوشگذرونی و یه بچه .

تحمل ریخت همدیگر رو ندارن .فقط زندگی یکنواخت ادامه میدن.

فک کن 10 سال دیگه این زندگی تو چی میشه ؟

یه شوهر کچل چاق بی عاطفه بی پول.ک حسرت همچی ب دلت مونده.

تو اگ یه جوجه بیاری نگهداری بعد 10روز وابسته اش میشی .

ولی وقتی نباشه نمیمیری از نبودش از ذهنت پاک میشه.

قبلا مگه وابسته ب پدرو مادرت نبودی؟

حالا میری اونجا اینجا رو کلا یادت میره.

اگه.پولدار.بود.میگفتم# .با پولش حال کن .

ولی هیچی.نداره#  

برو.فقط.پشت.سرتم.نگاه# .نکن مهریه یادت نره شده قسطی 

فقط برای تربیت کردنش

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
چون ب خانوادم گفتم دردامو میگ تو حق نداری ب کسی چیزی بگی من خیانت هم بکنم نباید کسی بفهمه

درباره همه چیو به خانواده نگفتن راست گفته چرا گفتی،مگر واقعا قصدت طلاق جدی باشه باید بگی،نگفتی خیانتش درچه حدبوده

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
اسی  این آقا مشکل روانی داره . خانوادشم  ک گفتی تردت کردن حتما روش اثر میذارن . درکت نم ...

اره عزیزم حق باتوعه کلا من ادم ضعیفیم واسه همین هی دست دست میکنم😔

اره عزیزم حق باتوعه کلا من ادم ضعیفیم واسه همین هی دست دست میکنم😔

باز رو خودت عیب گذاشتی که !!!

ضعیف نیسی  سنت کم و حتما اون محبت و جایگاهی ک تو خونه خودتون داشتی عزیز بودی روحیه تو حساس بار اورده 

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
2706