2733
2739
عنوان

حاملم یا نه؟بیاید تروخدا +عکس😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 60 پست
فدات گلم منم دارم دعا میکنم این ماه دیگه حامله باشم خسته شدم دیگه شمام دعا میکنی نباشی خداکنه ...

انشالله همین روزا خبر بارداریتو میای برامون تاپیک میکنی😍😍😍

این کاربری دست سه نفره😉❤
انشالله همین روزا خبر بارداریتو میای برامون تاپیک میکنی😍😍😍

خدا از زبونت بشنوه گلم

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگی دخول صورت نگرفته

با هوا میخوای باردار شی !!!!!!

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2731
تو گوگل زده اگ منی روش ریخته باشه احتمالش هس

خیلیا هر شب اقدامن باردار نمیشن

به خودت استرس نده

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2740
اخه شانس من گنده واقعا😟

پس مواظب باش دیگ تکرار نکن تاازدواج😉

2706