2737
2739
عنوان

حاملم یا نه؟بیاید تروخدا +عکس😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه میگن ممکنه اشتباه نشون بده

ممکنه اشتباه نشون بده برای گسیه که مثلا یک روز دو روز یه هفته از پریودش گذشته نه ۲ ماه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
اول عقد چون بدن عادت نداره به این برانگیختگی ها یکم نامرتب میشه حامله ک فک نمیکنم باشی ولی دکتر حتم ...

اخه رابطه کامل نبود ک بگم هورمونام بهم ریخت...

این کاربری دست سه نفره😉❤
2740
پس خیالم از جهت حاملگی راحت باشه؟😓

اخه وقتی دوماه پیش بوده الان باید پررنگ بشه از تو هیچی نبود

ولی حتما دکتر برو

اون اشتهاتم ماله عشق و عاشقی اول عقده😂😂

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
اخه شنیده بودم ممکنه اشتباه نشون بده

بعد از دوماه پریود نشدن اگه حامله بودی الان سریع قرمز میشد بی بی چک، نیستی خانمی خیالت راحت 

برو دکتر بین کیست نداری یا که استرس داشتی هورمونات ب هم ریخته

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
اخه وقتی دوماه پیش بوده الان باید پررنگ بشه از تو هیچی نبود ولی حتما دکتر برو اون اشتهاتم ماله عشق ...

اره دکترو ک واسه عقب انداختنم میرم فقط میترسیدم دکتره بگه حامله ای بدبخت بشم 

😂😂اره واقعا خیلی اشتهام زیاد شده

این کاربری دست سه نفره😉❤
 بعد از دوماه پریود نشدن اگه حامله بودی الان سریع قرمز میشد بی بی چک، نیستی خانمی خیالت راحت&nb ...

مرسی از راهنماییت عزیزدلم.خیالم راحت شد،دکترو ک حتما میرم فقط  میخواستم  مطمعن شم ک حامله نیسم

این کاربری دست سه نفره😉❤
مرسی از راهنماییت عزیزدلم.خیالم راحت شد،دکترو ک حتما میرم فقط  میخواستم  مطمعن شم ک حامله ...

فدات گلم

منم دارم دعا میکنم این ماه دیگه حامله باشم خسته شدم دیگه

شمام دعا میکنی نباشی

خداکنه دل منم آروم بشه ب زودی

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕