2726
عنوان

حاملم یا نه؟بیاید تروخدا +عکس😭😭

1110 بازدید | 60 پست

بچه ها من دو سه ماه پیش رابطه داشتم با نامزدم ولی کامل نبود.... اما زدم اینترنت و نوشته که احتمال بارداری هست

الان دوماهه پریود نشدم اصلا و میترسم ک حامله باشم، شکممم حس میکنه یکم بادکرده و اشتهامم زیادشده. بیبی چک خریدم زدم

صبح ناشتا انجام دادم منفی  بود

چند ساعت بعدش ی بیبی دیگ هم زدم اما باز همین شکلی بود 

زعفرون و اویشن خوردم اما بازم پری نشدم

احتمالش هس ک حامله باشم ؟ یا به بیبی چکم اعتماد کنم؟

این کاربری دست سه نفره😉❤

نه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه،احتمال قوی کیست داری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

اگر باردار بودی این بیبی چک باید الان مثبت میشد نیستی نترس.برو دکتر ببین چرا پریود نشدی حتما از استرس هورمونهات بهم ریخته

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

حامله نیستی که شک نکن 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706