2733
2739
خجالت بکشید چ طرز حرف زدنه چطور خانمی ک بارداره رو شوهرش کتکش میزنه خیانت میکنه براتون ترسناک نیس ای ...

انگار مجبورن تو هر تاپيكي بيان🤦🏻‍♀️

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خجالت بکشید چ طرز حرف زدنه چطور خانمی ک بارداره رو شوهرش کتکش میزنه خیانت میکنه براتون ترسناک نیس ای ...

اره واقعا 🙂والا منم خواستم مطمئن شم راسته یا ن چون بعضیا اطلاع داشتن

شما هم سعی کن دخالت نکنی

شما هم سعي كن ادب داشته باشي

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
لین کاملشه عزیزم منم خواستم بدونم کسی جریانش میدونه چیهیا دروغه

من این خبر رو نمیدونم اما اینکه اجنه بخان انسان رو اذیت یا تسخیر کنن کاملا واقعی و من بخاطر همین یکیداز نزدیکترین هامو از دست دادم پس عاجزانه خواهش میکنم دنبالشون نرید

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2740
خل بازیا چیه دیگه حرفی نداری اومدی تاپیک زدی ک چی!!!نمگی باردارای بیچاره میترسن .گیج

والا من خودمم باردارم ،هر چ از دهنتون در میاد میایید میگن  ی نفر خواست بدونه اصل مطلب چیه،چقد جو گیرن بعضیا اه 

عزیزم جن و تسخیر و هرکوفتی که هست خرافاته، مطمئن مطمئن باش چنین چیزی وجود نداره

اینهاهم مشخصه کلا پدر و مادرش مشکل روانی داشتن!

خدا بنده هاشو دوست داره و چیزاییکه مارو اذیت کنه بوجود نمیاره

جنی که میگن منظور یه موجود زشت نیست که تسخیر کنه روح رو، مگراینکه کسی مشکل روانی داشته باشه

2706