2733
2734
چرا تو سایت بارداری انقدر تاپیکا دری وری شده به همین دلیل !

برو تاپیکای پر بازید و بروز شده رو ببین کدوم راجبه بارداریه 

من ک فک نمیکنم  اینجا سایت بارداری باشه نصف مجردن 

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اصلا ترسو و حساس نیستم ولی این عکس و مسائل مربوط به بچه ها حالمو واقعا بد میکنه احساساتی میشم، کی ...

برام گزارش بزن عزیزم من تازه دیدم خواستم بدونم واقعیه یعنی 

مرض داری اینجا گذاشتی اونم این همه زن باردار 

باشه حالا مگه چی گذاشته عکس بچه ی قنداق  شدست که رو زمینه  باردار باردار میکنید همش!!!!!!! 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740
این چیزا رو باور میکنید، اگر واقعیت باشه، طرف مشکل روحی و روانی داشته و نیاز به روانپزشک و تيمارستان ...

فقط دنبال خرافات میگردن...دوست دارن راست باشه

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

خجالت بکشید چ طرز حرف زدنه چطور خانمی ک بارداره رو شوهرش کتکش میزنه خیانت میکنه براتون ترسناک نیس اینا ترسناکه ؟؟؟عنوانو دیدید رد شید برید

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
مرض داری اینجا گذاشتی اونم این همه زن باردار 

عفت كلام لطفا🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2706