2733
2739
عنوان

چجوری از کسی که تو زندانه انتقام بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1654 بازدید | 103 پست
ممنون عزیزم من دوست دارم یکاری بکنم مثل من کارش به تیمارستان بکشه نه اینکه با آرامش تو زندان منتظر ...

خب شما این کارو انجام بدید فرق تون با این که اون کسی که قتل کرده چیه  بسپارید به خدا

اعدام نمیشه تا ۱۲سال دیگه همونجاس

عزیزم۱۲سااااال یه عمره پیر میشه،از زندگی ازجونی ازکار ازهمه چی عقب میفته،اونم اندازه گناهش داره میکشه اما وقتی بیاد بیرون اون ادم سابݝ نمیشه لعنیتو ول کن شوهرتو گرفتننمیخوایی که روحتم بگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من قضاوت نمیکنم ولی خیلی از این قاضی پشت حق وایمیستن  الان ما یه پرونده زمین خاری داریم ۴ س ...

نمی دونم اشکال از نمکه یا چیز دیگه.وقتی کارت به دادگاه میافته فساد رو به عینه میببنی.نه تنها رای حق نیست بلکه مکانی برای کسبه وصد البته پیشنهادات بی شرمانه هست.حالا چندنفرم الوده نمی شن میزنن میکشن.

2728
خب شما این کارو انجام بدید فرق تون با این که اون کسی که قتل کرده چیه  بسپارید به خدا

هعیییی هعی هعی

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
عزیزم۱۲سااااال یه عمره پیر میشه،از زندگی ازجونی ازکار ازهمه چی عقب میفته،اونم اندازه گناهش داره میکش ...

هر شب به اینکه با آرامش میخوابه فکر میکنم ولی من با قرص و دارو و کلی کابو

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
هر شب به اینکه با آرامش میخوابه فکر میکنم ولی من با قرص و دارو و کلی کابو

یعنی واقعا تو زندان آرامش داره؟ 

بعییییید میدونم

🌿🌀🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🌀🌿جواب افراد بی شعور داده نمیشود🙂
2738
یعنی واقعا تو زندان آرامش داره؟  بعییییید میدونم

چرا نداشته باشه

ممنون عزیزم من دوست دارم یکاری بکنم مثل من کارش به تیمارستان بکشه نه اینکه با آرامش تو زندان منتظر ...

شک نکن هیچازامشی نداره ازادم بشه خیلی عقبه،هرکی دردی داره منم خوش و خرم زندگیمو میکردم تقریبا یساله پسرم لکنت گرفته کلا افسرده شدم

قشنگ بگو چی شده رو مخی نصف شب ها 

دلم میخواد انتقام بگیرم

از شریک قاتل همسرم که تو زندانه

2706