2752
2734
عنوان

چجوری از کسی که تو زندانه انتقام بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 103 پست
شک نکن هیچازامشی نداره ازادم بشه خیلی عقبه،هرکی دردی داره منم خوش و خرم زندگیمو میکردم تقریبا یساله ...

حتما گفتاردرمانی ببرش

مثل خواهر من نباشی هی دست دست کرد الان بچه ش بزرگ شده لکنتش خوب نشده

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉
شک نکن هیچازامشی نداره ازادم بشه خیلی عقبه،هرکی دردی داره منم خوش و خرم زندگیمو میکردم تقریبا یساله ...

ایشالا زودی خوب شه

ولی شاهد عذاب کشیدنش نیستم،اگه بودم خوب میشدم

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اونو خدا زد تو ولش کن که حال خودت خوب بشه 

امید به زندگیم کمه

گفتم شاید این باعث انگیزه بشه

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
حتما گفتاردرمانی ببرش مثل خواهر من نباشی هی دست دست کرد الان بچه ش بزرگ شده لکنتش خوب نشده

واقعا ؟بچش مگه چندسالگی اینجور شد والان مگه چندسالشه

منم دارم دست دستمیکنم به گفته بقیه که شاید خوب بشه

خداروشکر،اخهه چند وقت اونجور بود؟چندسالش بود؟چکارا براش کردی

حرف میزد قشنگ یهو ترسید زبونش گرف ناجور هاااا اولش افسرده شدم وگریه میکردم داغون شدم 

بعدش گذاشتمش مهد. اصلا نذاشتم کسی مشکلشو به روش بیاره. بعدش اگه میخواست حرف بزنه اصلا نمیذاشتم کسی حرفشو کامل کنه صبر میکردم تا جمله رو کامل کنه قشنگ. بعدش با چیزایی وکسایی که ازشون میترسید روب روش کردم که ترسش بریزه. حتی تخم کبوترم دادم.. 

خداروشکر حالش خوب شد 6 یا 5 ماهی طول کشید 

واقعا ؟بچش مگه چندسالگی اینجور شد والان مگه چندسالشه منم دارم دست دستمیکنم به گفته بقیه که شا ...

عزیز ی گفتار درمانی ببر کاری نداره ی سر ببر ببین چی میگه

حتما براش خونریزی کن اگر گوسفند نداری یه خروس و بده نیازمند...صدقه بده 

ممنونم بخدا قسم عداب میکشه ،بازم میگم اونکه اون داع رو به دلت گذاشت نزار روحتمخراب کنه

ممنون عزیزم

روحمو خراب کرده من تیمارستانم بستری شدم

🌹🌹ممنون🌹🌹

حتما روان درمانیتو ادامه بده پشت گوش ننداز

بعضی وقتا حوصلشو ندارم حس میکنم محدودم میکنه

ولی باشه

واقعا ؟بچش مگه چندسالگی اینجور شد والان مگه چندسالشه منم دارم دست دستمیکنم به گفته بقیه که شا ...

سه سالش بود خونه فامیل شوهرش تلویزیون داشته اتفاقی فیلم بچه های غزه رو نشون میداده زخمی شده بودن این میترسه از فرداش زبونش لکنت میگیره 

الان 20سالشه

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉