2752
2734
عنوان

چجوری از کسی که تو زندانه انتقام بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 103 پست
نه کرمانشاه لعنتی که هیچی خوب نداره دکتراشم پنج شش ماهه نوبت میدن

خودتم میتونی تو خونه باهاش کار کنی از یه گفتاردرمان بازیا و تمریناشو سوال کن

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تاپیک عریان....دیشب تهطیل شد چکارکردی الان هست ولی قفل شده؟

به نینی یار گفتم برگردونه نظرات رو بخونم

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
چ حرفیه ازدواج طبق امار علمی ۳ماه اولش جوابه.. باید ادم ی ثبات برسه

نفهمیدم؟

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
اگرقتل ک اعدام میشه امروزفردا

قاتل اصلی نیست

قاتل اصلی اعدام شده

سلام بابت از دست دادنتون متاسفم امیدوارم خدا بهتون آرامش بده خانواده همسر مرحومتون چیکار میکنن 

کار خاصی نمیکنن به زندگی ادامه میدن

نفهمیدم؟

به اون خانوم گفتم که گفت ازدواج درمان افسردگیه

در صورتیکه طبق خرف متخصص روانشناسی ازدواج فقط ۳ماه اول حال روحی ادم تغییر میده...

فرد اول باید به یه ثبات روحی برسه و روانسناسش بگه اره برا ازدواج اماده ای بعد ...که اصلا بشه ازدواج موفقی کرد

به اون خانوم گفتم که گفت ازدواج درمان افسردگیه در صورتیکه طبق خرف متخصص روانشناسی ازدواج فقط ۳ماه ا ...

درسته