2733
2734
عنوان

نصفه شبی به چیزی اومد تو سرم، خیانت رو باید آشکار کرد یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 37 پست
فدات سن نجورسن

یاشا یاخجیام♥️

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم دین چی گفته نظر من اینه دخالت نکنم   دیگه خییییلی نزدیک و منم احساس مسئولیت کنم کاملا غیر مستقیم سعی میکنم هدایتش کنم بسمت دوره های روابط زوجین و همسران و... مثلا دوره های تنها مسیر آرامش یا یه همچین چیزی که تابلو هم نباشه  که مثلا بگم‌من رفتم چقدر فلان بوده پیشنهاد میدم استفاده کنی یا باهم بریم دوره های حضوری این دیگه آخر دخالتمه😁

2742
2740
دیگه صبحه اذونم گفتن  بعدم نه نبایدبگی انگارکن ندیدی نه شنیدی

بله فکر کنم حدیث یادم نیست درستی ...میگه کسی رو در تاریکی شب دیدی گناهی کرد صبح به اون چشم نگاهش نکن ..تو گناهش رو دیدی ..آیا خبر داری که توبه کرده؟ ....آدما گناه میکنن و توبه واقعی و ترک گناه خدا می‌بخشه .. ولی مردم نه 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2706