2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا حسود نیستم ولی میگم مگ من خواهرش نیستم چرا چهرم اینقد نسبت بهش بده

خودت مقایسه نکن و راحت باش

هرکس یه قیافه داره و اینکه هرکس زیبایی خودش داره

بجا این سعی کن تخصص بگیری تو ی زمبنه پیسرفت کنب

اون رلتم ک مورد آبجیت اینو گفته بنداز سطل زباله

دیدی میگن فلانی پیشونیش بلنده یامیگن رزقش زیاده یا چقدر کدبانوه اینا ارزش باطنیه 

اره عزیزم من ارزش باطنی دارم ولی از زندگی لذت نمی‌برم میدونی چی میگم ؟ دردش همینه دوس ندارم از ی سری لذتا محروم باشم 

2742

منم یه خواهر دارم خیلی خوشگله شبیهشم خیلی ولی بازم اون خوشگل تره با اینکه 5 تاییم ولی همش منو این خواهرمو باهم مقایسه میکنن خیلی ناراحت میشم. 

اون موهاش ب شدت مشکی و پوستش ب شدتتتت سفید.

هالا من موهام بوره پوستمم سفیده اما یکم اون ازم روشن تره.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2740
چه لذتی؟

اینکه مامانت بهت کمتر محبت کنه چون اون خوشگل تره درده درصورتی یک لحظه محبتش واسه من بهترین لذته صدبرابر بهم انرژی میده و خیلی چیزا ک نمیخام اینجا بگم 

منم یه خواهر دارم خیلی خوشگله شبیهشم خیلی ولی بازم اون خوشگل تره با اینکه 5 تاییم ولی همش منو این خو ...

البته بعضیا میگن من روشن ترم ولی چون موهام بوره انگار اون روشن تره.

و همششش مقایسمون میکنن.

اکسرن میگن اون خوشگل تره.

خدا برام نگهش داره

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
عزیزم چون تو خودت زیبایی دیگ ناراحت نیستی ولی من واقعا دربرابر اون هیچ

ن گلم من اصلا زیبا نیستم حس میکنم حرفای بقیه ترحمه برا اینکه شبیه هستیم.

اینطوری فکر نکن من عاشقه رنگه پوسته سبزم با موهای مشکی ارزوم بود اینطور بودم 

خیلیم قشنگی مواظبه خودت باش

2706