2737
2734
عنوان

از امروز تصمیم گرفتم نمازامو بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 29 پست
گیسو جان؛من ۲۵مهر باید پریود میشدم، ازمایشم که چندروز پیش  گفت منفی، ولی ۱۲روزکه پریود نشدم ...

منفی متاسفانه سر نماز دعاتون میکنم بچه دار بشید البته اینی که من گفتم دقیق دقیق نیستا ۵۰ ۵۰ هست

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گیسو جان؛من ۲۵مهر باید پریود میشدم، ازمایشم که چندروز پیش  گفت منفی، ولی ۱۲روزکه پریود نشدم ...

منم تو شرایط بلاتکلیفی شمام

دِل منم همدمی میخاد از جنس کنجد🌱👶برام صلوات میفرستی؟  
قبول باشه . پایدار باشی منم دعا کن کار پیدا کنم و ازدواج موفق کنم

ایشالله عزیزم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2742
2740
منم خیلی دلم میخواد نمازامو بخونم ولی تنبلی میکنم😔😔

توجیهت بکنم؟ خدا وقتی میخواد بهت چیزی بده برات تنبلی میکنه؟ اولین سوالی که ازت میپرسن اینه که نمازاتو خوندی یا نه؟ اگه دلت میخواد خدا هم بهت احترام بیشتر بزاره نماز بخون به فکر خدا باش ببین چه دنیایی برات درست کرده به یاد ادمای خوب باش حضرت فاطمه حضرت زهرا ازشون بخواه بهت کمک کنن تمروز سر نمازم از خدا میخوام بهت قدرتی بده بتونی همه نماز هاتو کامل بخونی

☹☹☹😐😐😐😐

گلم یه سوال اگر نماز صبح با نماز ظهر قضا بخونیم عیبی داره؟

بعد از نمازات 3 مرتبه بگو یا من یفعل مایشاء ولا یفعل ما یشاء احد غیره 

خیلی خوبه

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
گلم یه سوال اگر نماز صبح با نماز ظهر قضا بخونیم عیبی داره؟

اتفاقا نمازصبح اوج ادب به خداوند،اگر نمازصبحات و به موقع خوندی خداوند عاشقترت میشه چون اونوقت می بینه به عشق اش  حال خواب صبحگاهیت و گرفتی... نماز صبح  مهمترین هست.نماز اول وقت حالتوخیلی خوب میکنه... از نماز اول وقت خوندن شروع کن. چون خدا نمازی و دوس داره که وقتی بی حال هستیم میخونیم والاه همه وقتی سرحالن میتونن نماز بخونن،حتی میتونن کوه بکنن😅

سعی کن چندتا زنگ هشدار بزاری که نمازصبح بیدارت کنن هرروز صبح فکر کن یه ازمون مهمی داری بعد کم کم خدا بیدارت میکنه

2706