2733
2734
عنوان

گوشی

56 بازدید | 12 پست

سلام

بچه ها یه  گوشی نسبتا خوب با حافظه‌ی بالاو قیمت مناسب پیشنهاد میدین؟

لطفا حافظه و قیمتشم بگید

گوشی خودم سامسونگA10sبا ۳۲گیگ حافظه است

که جوابگو نیست دیگه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

A30s 

۴ تا ۵ تومنه حافظه ۱۲۸ گیگ 

شیامی پوکو ام سه ۴ تومن

حافظه ۶۴

اگه تا ۵ تومن میتونی خرج کنی 

A30s   a21s a50 

شیامی نوت ۸ 

پوکو ام سه

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2731
خیلی درجریان قیمتا نیستم ولی ۱۰نهایتا....هرچی کمتر بهتر اصلا نمیدونم الان گوشیا چندن

زیر ۱۰ تومن a15 خوبه 

یکم بیشتر هزینه کنید a34 

البته اگ سامسونگ پسندین

هیچوقت آسونتر نمیشه ، این تویی که باید قویتر بشی‌‌...
2740
ببخشید گوشی قبلیم رو میتونم بفروشم؟ میخرن؟ با چه قیمتی؟

بله گوشیتون حدود دو تومنه ببرین گوشی فروشیا بگین چند میخرین ازم هر کدومشون یه قیمت میگن به بالا ترین بفروش

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین